80 dni

“Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga”
na motywach powieści Juliusza Verne’a “W 80 dni dookoła świata”

” …Kiedy zależy Ci na czymś , to mocno w to wierz … ”

Oto jedna z mądrości życiowych pojawiająca się w naszym nowym musicalu.
” Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga ” to barwne przedstawienie opisujące podróż dookoła świata w 80 dni przeróżnymi środkami transportu.
Dżentelmeński zakład pomiędzy głównym bohaterem – Panem Foggiem a towarzyszami rozmów z londyńskiego klubu ” Reforma ” jest początkiem wyprawy, którą każdy z Was na pewno chciałby przeżyć. Chęć poznania kultury i obyczajów innych narodów drzemie w każdym z nas. Nadszedł czas spełnić te marzenia !
Wartka akcja, różnorodność kostiumów wielu postaci, oryginalna scenografia i niepowtarzalna muzyka przenoszą wszystkich widzów w inny wymiar, w którym bardzo liczy się czas… Upływające dni, godziny, a nawet minuty tej niebywałej eskapady uświadamiają nam, jak istotna jest każda chwila naszego codziennego życia. W nim też trwa nieustanna pogoń w stronę wyznaczonego celu…
Ambicją Phileasa Fogga było dotarcie do niego w wyznaczonym terminie. Nie spodziewał się jednak, że spotka na swojej drodze miłość, przy której zakład o wysoką stawkę może odejść na dalszy plan.
Jak zakończy się ta historia…? Dowiecie się o tym korzystając z naszego zaproszenia na spektakl.
Fragmenty musicalu są dostępne na kanale You Tube pod adresem

http://www.youtube.com/watch?v=tStY9DTXpgQ

www.teatrmoichmarzen.pl