Adam Stachowiak – polski wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów.

SKĄD SIĘ WZIĄŁ?
Początki jego drogi muzycznej to lata 2000-2001.
W swoim rodzinnym domu na wsi, jako trzylatek fascynował się koncertami muzycznych gwiazd. Po spędzaniu godzin przed telewizorem, próbował naśladować swoich idoli, śpiewając i grając na dostępnych w domu instrumentach.
Jego zainteresowanie muzyką szybko wzbudziło podziw i niedowierzanie rodziców oraz wykształconych muzyków. W wieku czterech lat wydał swój debiutancki krążek z 12-toma autorskimi kompozycjami, utrzymanymi w klimacie disco-polo. Kilka miesięcy później został okrzyknięty przez media “najmłodszym muzykiem w Polsce, który wydał własną płytę”.

Przez lata pracował z różnymi muzykami, w międzyczasie pisząc do szuflady. Jak się okazało, jego twórczość pokochały miliony.

WIELKI SUKCES
W 2016 roku stał się objawieniem muzycznego show, w którym pod namową jednego z jurorów po raz pierwszy wykonał własny utwór.

Utwór “Mamo” przed premierą odcinka z jego udziałem obejrzało 3 miliony ludzi w Internecie.
Program nigdy wcześniej nie uzyskał takich wyników oglądalności.

Debiutant, dzięki uprzejmości Universal Music Polska, miesiąc później wydał oficjalną wersję utworu, która po trzech tygodniach osiągnęła kolejny rekord oglądalności, tym razem w serwisie Vevo.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA JEGO KONCERT?
Oprócz znanych i lubianych kompozycji, niepodważalnej charyzmy oraz wyjątkowego głosu Adama, na jego sukces pracuje czterech dojrzałych muzyków:
– Perkusista – Michał Śmierzchała
– Gitarzysta – Krystian Hayn
– Basista – Wojciech Judkowiak
– Klawiszowiec – Michał Cielebąk
Ten skład nie pozwoli wyjść z koncertu nawet najwybredniejszemu krytykowi muzycznemu​, a każde spotkanie z nimi to niesamowite przeżycie oraz wyjątkowa muzyczna uczta!

Serdecznie zapraszamy na koncert Adama Stachowiaka z zespołem 1 lipca o godz.20.00 do kętrzyńskiego amfiteatru. Wstęp wolny!