Serdecznie zapraszamy Wszystkich Fanów Zenka Martyniuka i nie tylko na koncert w Kętrzynie 8 lipca 2017 r. do kętrzyńskiego amfiteatru . Król disco polo wraz z zespołem Akcent wykona same hity, które wszyscy znamy i śpiewamy i bez których nie odbędzie się żadna impreza!!! “Przez twe oczy zielona”, “Przekorny los”, “Czekam na Ciebie” czy “Dziewczyna z klubu disco albo “Rodzinny dom” i tak można wymieniać dalej…,ale po co?

Zenon Martyniuk, lider disco-polowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń. Zespół muzyczny Zenona Martyniuka Akcent wykonujący disco polo, założony został w Bielsku Podlaskim w 1989. Przez 10 lat (z przerwą w latach 1991?1993) jego skład tworzyli Zenon Martyniuk – wokalista zespołu który do dzisiaj należy do grupy oraz klawiszowiec Mariusz Anikiej. W 1999 roku zespół opuścił Mariusz Anikiej. Od tego czasu Zenon Martyniuk występował  z Arturem Kirpszą, a od 2003 roku nowym partnerem scenicznym Martyniuka jest Ryszard Warot.

W swojej dyskografii zespół ma 16 albumów i liczne przeboje, które usłyszą Państwo,a może i wspólnie zaśpiewają z zespołem Akcent oraz Casonova w kętrzyńskim amfiteatrze 8 lipca o godz.20.00.

Bilety (przedsprzedaż) w cenie 35 zł do nabycia w kasie kina „Gwiazda” oraz na: www.kupbilecik.pl ; www.biletyna.pl

Uwaga: Trzy dni przed koncertem oraz w dniu koncerty bilety będą dostępne w cenie 45 zł.