bednarekmaly

Szanowni Państwo,

Kętrzyńskie Centrum Kultury serdecznie zapraszamy na koncert jednego z najpopularniejszych wokalistów reggae młodego pokolenia – KAMILA BEDNARKA oraz zespołów RAGGAFAYA i UKRYTA STRONA MIASTA , który odbędzie się 23 sierpnia o godz. 19:00 w kętrzyńskim Amfiteatrze.

Kamil Bednarek to polski muzyk, wokalista, kompozytor, a także autor tekstów. Artysta urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu. Od 2008 roku Kamil Bednarek był związany z zespołem Star Guard Muffin. W 2012 roku postanowił spróbować sił w karierze solowej i od tej pory występuje w grupie nazwanej od jego nazwiska.
Raggafaya powstało w 2004 roku w Koszalinie, zespół został stworzony przez sześć osób, z których każda posiada inne zainteresowania muzyczne oraz przeróżne doświadczenia w zakresie wykonywania muzyki. Już jako zespół z kilkuletnim stażem, może poszczycić się zwycięstwem w przeglądzie młodych kapel – Ostróda Reggae Festiwal 2007. Ich muzyka to połączenie hip hopu z reggae, a więc coś na kształt ragga.
Ukryta Strona Miasta to zespół grający w klimatach rock/reggae/ska, którego członkowie to mieszkańcy takich miejscowości, jak Reszel, Kętrzyn i Ryn Reszelski. Został założony w 2010 roku.
KONCERT KAMILA BEDNARKA ORAZ ZESPOŁÓW RAGGAFAYA I UKRYTA STRONA MIASTA odbędzie się 23 sierpnia 2014 r., o godzinie 19.00 w Amfiteatrze przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie.
Bilety w cenie 20 zł PRZEDSPRZEDAŻ i 30 zł w dniu koncertu już są do nabycia w kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14:00 – 21:00.

Zapraszamy!