Breakmania 2016 - BBOYING Breakmania 2016 - HIP HOP

Już niebawem Kętrzyn stanie się stolicą tańca, a to za sprawą BREAKMANII – Międzynarodowego Festiwalu Tańca Ulicznego. Zmagania BREAKDANCE odbędą się 2 i 3 kwietnia 2016 w Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie. Podczas tych dwóch dni zobaczymy czołowych tancerzy z Polski, jak i również odwiedzą nas zaproszone grupy z zagranicy. Zaplanowaliśmy kategorię dla początkujących, oraz zaawansowanych tancerzy, dla solistów oraz grup. Każdy miłośnik tańca „połamańca” znajdzie coś dla siebie.

Drugi weekend, czyli 9 i 10 kwietnia 2016 przeznaczony jest na zmagania w kategorii Hip-Hop Dance i Allstyle. W tych dniach również nie zabraknie znakomitych tancerzy, którzy będą ze sobą rywalizowali o miano najlepszego. Przewidziano kategorię dla duetów, które zmierza się w formie bitew tanecznych oraz konkurs na najciekawsza choreografię dla formacji.

 

Oprócz zmagań tanecznych zaplanowaliśmy wiele warsztatów m.in. z jurorami, którzy podzielą się swoją wiedza i umiejętnościami.

 

Wszelkie szczegóły oraz aktualności dotyczące imprezy znajdziecie na stronie imprezy: www.facebook.com/Breakmania.Ketrzyn