disco

23 sierpnia o godz.18.00 zapraszamy wszystkich miłośników muzyki Disco polo do kętrzyńskiego amfiteatru przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie na imprezę DISCO POLO PARTY SHOW . Specjalnie dla Państwa wystąpi zespół JORRGUS, MALIBU oraz znakomicie znany kętrzyńskiej publiczności zespół MAGNESS.
Pierwszym zespołem który zagra dla Państwa sobotniego popołudnia będzie Zespół MALIBU z Mrągowo. Wesele? Bal? Inna impreza okolicznościowa? Dla nich to żaden problem, wszędzie tam gdzie zostaną zaproszeni spisują się wzorowo i nie pozwolą posiedzieć za stołem. Z całą pewnością poderwą również do tańca kętrzyńską publiczność w Amfiteatrze 23 sierpnia.
Kolejnym zespołem który będzie miał okazje już nie pierwszy raz zaprezentować się na deskach kętrzyńskiego amfiteatru będzie zespół MAGNESS, którego korzenie sięgają 1998 roku, choć pod obecną nazwą działa od roku 2010. Podstawa zespołu to Paweł, Łukasz i Krzysiek.
Paweł – wokal, instr. klawiszowe, akordeon
Ula – wokal, przeszkadzajki
Łukasz – gitary, wokal, przeszkadzajki
Krzysiek – perkusja, instr. klawiszowe, akordeon, wokal
Grają szeroko pojętą muzykę taneczną, biesiadną, disco, dance, pop i rock – czyli wszystko to co nadaje się do tańca i zabawy. W grudniu 2011 roku wydali swój autorski krążek w klimatach disco polo.
Jako gwiazda tegorocznej imprezy Disco Polo Party Show wystąpi zespół JORRGUSS. JORRGUSS to nazwa formacji vocalno -tanecznej oraz artystyczny pseudonim jej założyciela. Zespół powołał do życia Jerzy Szuj wiosną 2008 roku, tuż po tym, gdy wystąpił ze składu formacji Time.Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance. A to dzięki wielu hitom, które Jorrgus ma na swoim koncie. Numerem jeden jest oczywiście Ja chcę mieć żonę. Piosenka ta przez 16 tygodni zajmowała pierwsze miejsce w programie muzycznym telewizji ITV „Disco Polo Live”. Przez wiele kolejnych utwór był w czołówce i długo nie schodził z listy przebojów. Piosenka Ja chcę mieć żonę jest już tak popularna, że nie ma wesela, na którym nie byłaby wykonywana. Wielkim przebojem okazały się także Mama ci mówiła czy Do Re mi (Hit wakacji 2008 w plebiscycie DiscoPortal.info i radia IRN.pl). Jorrgus nieraz był nagradzany za swoje osiągnięcia na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo & Dance.
Obecny skład zespołu to: Jerzy, Rafał oraz urocze i dynamiczne tancerki Justyna i Ola. Każdy występ to gwarancja niezapomnianej zabawy!
Zapraszamy 23 sierpnia do kętrzyńskiego Amfiteatru o godz.18.00, na Disco Polo Party Show i życzymy dobrej zabawy. Wstęp wolny!!!!!