disco polo party show 2016

6 sierpnia o godz.18.00 zapraszamy wszystkich miłośników muzyki Disco Polo do kętrzyńskiego amfiteatru przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie , na kolejną odsłonę odbywającej się corocznie imprezy „DISCO POLO PARTY SHOW”. Specjalnie dla Państwa wystąpi zespół Freaky Boys, Next oraz Golden Boys ,a imprezę poprowadzi Maciej Smoliński, znany prezenter telewizji Polo tv.
Zespół GOLDEN BOYS powstał w 1996 z inicjatywy Marcina Sobczaka i Tomasza Stepnowskiego  w miejscowości Żabiny k. Działdowa. Obecny skład zespołu to Marcin, Adam i Karol. Grają muzykę z nurtu disco-polo, dance, lecz i inne gatunki muzyczne nie są nam obce. Występowali na wspólnej scenie z takimi gwiazdami jak: MIG, BOYS, WEEKEND,MEGA DANCE, FOCUS. Ich obecność to gwarancja dobrej i udanej zabawy przy znakomitych aranżach najpopularniejszych utworów disco-polo i dance.
NEXT to projekt muzyczny który powstał na początku 2012 roku założeniem było stworzenie muzyki tanecznej i wpadającej w ucho pomysłodawcą i wokalistą jest Aureliusz Stachowiak jego przygoda z muzyką rozpoczęła się od dzieciństwa począwszy od szkoły muzycznej na akordeonie poprzez późniejszą działalność muzyczną. W roku 1996 wraz z bratem zakładają zespół muzyczny i jak większość zespołów zajmują się oprawą muzyczną imprez rodzinnych ,wesel ,zabaw tanecznych itp… Po kilkunastu latach muzykowania i setkach zagranych imprez przyszedł czas na zmianę nazwy i zaistnienie dla szerszej liczby odbiorców. NEXT to utwory zaaranżowane przez najlepszych producentów w gatunku muzyki disco polo & dance , nowa jakość i pomysł na dalszą przygodę z muzyką.Skład NEXT to wokalista a zarazem lider zespołu Aureliusz oraz dwie
urocze tancerki Ania i Amanda.Największe HITY zespołu to „Przebaluje całą noc” „I ty i ja”  „Kochałem tylko ją”. W tej chwili zespół koncertuje w całym kraju ,teledyski NEXT emitowane są we wszystkich ogólnopolskich telewizjach muzycznych takich jak POLO TV ,DISCO POLO MUSIC,POWER TV, ITV … powstaje materiał na debiutancką płytę ,zespół z każdym nowym utworem zyskuje swoich wiernych fanów i coraz szersze grono odbiorców .
Freaky Boys – Grupa znana doskonale fanom muzyki disco-polo z takich piosenek, jak „Moje Serce Bije Bum Bum” czy „Do Białego Rana” czy utworu „Chciałbym się zakochać w Tobie”. Freaky Boys jak sama nazwa zespołu wskazuje jest to kooperacja dwóch zwariowanych mężczyzn.
Pierwszym z nich jest Mariusz Majewski. Jego pseudonim artystyczny to MaYOman. Już na początku swojej kariery współpracował z wielkimi polskimi zespołami. W roku 1990 z zespołem Reds, w latach od 1990 do 1992 z zespołem Kult i z zespołem De Mono w roku 1992 i 1993. Współpraca ta nie wypełniała jednak w całości zamiłowania do muzyki Pana Mariusza. W 1993 roku podjął on decyzję o wyemigrowaniu z kraju w kierunku Stanów Zjednoczonych. Wyjazd ten był kluczowy dla MaYOman’a ponieważ to właśnie dzięki niemu artysta poznał i zainteresował się muzyką klubową. Był to punkt zwrotny w jego karierze i to właśnie od tego momentu porzucił zawód muzyka i zmienił się w DJ’a. Obecnie oprócz bycia częścią Freaky Boys jest członkiem Power 5 gdzie gra razem z DJ’em Bogdanem Fabiańskim i DJ’em Pawłem Bobrowskim. Więcej na temat tego niezwykle utalentowanego człowieka możecie znaleźć na poświęconej jego osobie stronie internetowej: www.mayoman.pl.
Drugim członkiem zespołu Freaky Boys jest wokalista Krystian Nowak. Mieszka on w Warszawie, jednak pewne jest, że zamieszkiwał również piękne tereny Ibizy. Jest to bardzo żywiołowa i pozytywna postać na polskiej scenie muzyki tanecznej i bez wątpienia robi niebanalne wrażenie przede wszystkim na żeńskiej części publiczności. Przykuwa uwagę nie tylko swoim głosem, ale również świetnym wyglądem i doskonałymi ruchami scenicznymi, które z pewnością porwą również i was do tańca. (www.youtube.com/OfficialFreakyBoys). Freaky Boys określa swoją muzykę, jako dance, house i club. Rzeczywiście ciężko jest siedzieć w miejscu, kiedy Freaky Boys wchodzi na scenę!
DISCO POLO PARTY SHOW – 6 sierpnia 2016 r.(sobota) Amfiteatr w Kętrzynie , startujemy o godz.18.00.Wstęp wolny, zapraszamy i życzymy udanej zabawy!