ketrzyn ostatni wt

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP oraz Zespół ds. Ekonomii Społecznej mają zaszczyt zaprosić na uroczystość Dnia Spółdzielczości i Ekonomii Społecznej Ziemi Kętrzyńskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Kętrzyn, który odbędzie się 15 maja 2015 roku w godzinach 14.00-18.00 na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kętrzynie.
W programie przewidziane zostały występy artystyczne uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie przy Mazurskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Kabaretu Zgrany (Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne “Otwarte drzwi”), Zespołu Korszeńskiego z Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, HIP-HOP Mazury, Stowarzyszenia “Mazurska Kosaczewina”, Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej w Kętrzynie oraz Pawła Brzozy z zespołu MAGNESS.
W trakcie wystąpień artystycznych odbędą się prezentacje podmiotów ekonomii społecznej funkcjonujących na terenie powiatu kętrzyńskiego, konkursy z nagrodami, poczęstunek, Kącik Malucha oraz inne atrakcje.
Serdecznie zapraszamy!