Gimnastyka z akrobatyką to zajęcia sportowe z użyciem drążków pionowych łącząca ze sobą elementy gimnastyki, akrobatyki, tańca i ćwiczeń siłowych. To również kolejna propozycja Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie dla tych, którzy pragną zadbać o swoje ciało. Jeśli chcesz sprawdzić czy to są zajęcia dla ciebie przyjdź na trening otwarty już 25 lutego.

Trening pokazowy gimnastyki z akrobatyką odbędzie się 25 lutego (sobota) w godzinach 14.00, 15:10 i 16:15 w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ul. Pocztowej 13. Jeśli chcesz spróbować swoich sił zapisz się na trening otwarty pod nr tel. 668 339 076.

– Jest to trening z masą własnego ciała, dzięki któremu wyrzeźbisz mięśnie, spalisz tkankę tłuszczową, a przede wszystkim wzmocnisz mięśnie stabilizujące twoje ciało i kręgosłup. Mimo zmęczenia ciągle będziesz chciała więcej i więcej, aby nauczyć się widowiskowych obrotów, figur oraz łączenia ich w choreografie, co wymaga niemałej kondycji! Zmaganie się z własnymi słabościami pomoże ci przekroczyć twoje granice i zbudować pewność siebie – reklamuje Joanna Kuliś, instruktorka zajęć.

Trening przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku i na każdym poziomie wytrenowania. Ma charakter treningu funkcjonalnego, dzięki czemu ciało zmagając się z pionowym drążkiem i grawitacją nauczy się wykorzystywać właściwe mięśnie podczas ćwiczeń.