Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego zaprasza na warsztaty z emisji głosu, które odbędą się 7 marca w godz. 17.00-19.00 w zamku.

Warsztaty z emisji głosu dla kobiet- Hanna Wilczyńska- Godlewska
Warsztaty poprzedzi wprowadzenie „Z dziejów sufrażystek” – Daria Zecer

Jeśli coś razi uszy, trudno dociera do ludzkiej duszy.
Kwintylian

Zapraszamy na spotkanie ze światem kobiecych dźwięków. Głos jest podstawowym sposobem porozumiewania się, dla wielu z nas ważnym narzędziem pracy, drogą do sukcesu, jest również komunikatem o nas – kobietach. Czy zastanawiasz się czasami, co by było, gdyby każde Twoje słowo, zdanie, myśl były wypowiadane swobodnie, lekko, a przede wszystkim naturalnie? Wyobraź sobie, że ludzie nie tylko Cię słyszą, ale też słuchają z ogromnym zainteresowaniem. A czy zastanawiasz się, jak by to było, gdybyś pracując nad własnym głosem, doskonaląc się w mówieniu – dotarła, usłyszała i zaczęła podążać za swoim wewnętrznym głosem…Jeżeli chcesz rozpocząć tę podróż, nasze warsztaty są dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie poświęcone poszukiwaniu własnego głosu, tak w sensie dosłownym, jak i przenośnym.

Mów z mocą i perswazją.
Komunikuj swoje JA.
Obudź energię autentycznego głosu.
Uwolnij głos.
Pamiętaj, TWÓJ GŁOS TO TY!

Spotkanie jest dla Ciebie, jeśli chcesz:
Dowiedzieć się, dlaczego warto pracować głosem
Poznać sposoby pracy z własnym głosem i ciałem
Zyskać świadomość, co decyduje o sposobie mówienia i w jakich obszarach możesz się doskonalić
Nauczyć się lepiej rozumieć innych, wsłuchując się w brzmienie ich głosów
Stać się bardziej uważną na swoje ciało, postawę, sposób komunikacji w różnych sytuacjach życiowych
Spotkać się z drugim człowiekiem – jego dźwiękiem i energią
Warsztaty obejmują:
Ćwiczenia na uważność …
Ćwiczenia relaksacyjne
Ćwiczenia oddechowe
Ćwiczenia emisyjne
Ćwiczenia artykulacyjne
Ćwiczenia dykcyjne
Ćwiczenia rozpoznania i wyznaczania obszarów do poprawy
Zapraszamy na spotkanie Wszystkie Panie zainteresowane rozwojem osobistym.
Zajęcia poprowadzi Hanna Wilczyńska – Godlewska – dyplomowany coach, trener emisji głosu i wystąpień publicznych , umiejętności interpersonalnych z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Podyplomowych Studiów Metod Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching na Uniwersytecie Łódzkim, Podyplomowych Studiów Emisji Głosu (kwalifikacyjnych II stopnia) na Uniwersytecie Wrocławskim, Podyplomowych Studiów Kultury i Wyrazistości Mowy, warsztatów w zakresie animacji kultury w Studium Teatralnym przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. W 2013 roku odbyła prestiżowy staż zakończony dyplomem w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu („Voice and Body”). Ukończyła także szkolenia z zakresu terapii uzależnień (Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie) oraz szkolenie dla koordynatorów programu edukacyjnego „Stres pod kontrolą”. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu wystąpień publicznych, technik głosowych, rozwoju osobistego (coaching), budowania i wspierania relacji międzyludzkich. Współpracowała m.in. z Michelin Polska SA, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania im prof. T. Kotarbińskiego, Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie, Okręgową Izbą Radców Prawnych, Citibankiem, Instytutem Dyplomacji i wieloma szkołami. Prowadzi także indywidualne sesje emisji głosu i coachingowe.

Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o dokonywanie zapisów pod nr telefonu 89 752 32 82, kom. 797 513 449
w godzinach 8.00-16.00
lub e-mail: mwk@muzeum.ketrzyn.pl

ZAPRASZAMY