plakat_ketrzyn

Po raz kolejny Miasto Kętrzyn zostało wyróżnione przez Polski Związek Bilardowy i mianowane organizatorem cyklu imprez sportowych rangi Mistrzostw Polski w bilardzie.
Przez dwa dni 20-21 lutego Bałtyckie Centrum Bilardowe stanie się Polską Stolicą gry w bilard. Wszystko za sprawą  Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour oraz Mistrzostw Polski w Karambol, które w tych dniach odbędą się w kętrzyńskim kompleksie sportowym przy ul. Moniuszki 1. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta do zobaczenia zmagań o tytuły mistrzowskie! Patrząc na zeszłoroczne mistrzostwa również w tym roku czeka nas sporo emocji i podziwianie najlepszych zawodników na arenie międzynarodowej.

Wszystkie mecze rozpoczną się od godz. 9.30.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć do Kętrzyna przygotowana została transmisja online dostępna na TVSPORTS.PL i na stronie MOSiR.

Dodatkowo w tych dniach w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbędzie się polska promocja napojów i kapsułek Cheqio wspomagających profesjonalny bilard. Będzie także okazja do zakupu hitu 2015 roku – butów do gry w bilard Mooses !!! oraz pięknych profesjonalnych kijów BEAR, Cuetec i Fury.