Szczegóły wydarzenia


Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie ogłasza pierwszą edycję konkursu, skierowanego do wszystkich mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego. „Kwiatki nie z tej rabatki” im. Stanisławy Łozińskiej to konkurs kwiatowy i okazja, aby pobudzić swoją twórczą inwencję i dać się ponieść fantazji. To doskonały pomysł, aby zaprezentować swoją niecodzienną sprawność manualną i techniczną w materii tak delikatnej, jaką są niewątpliwie kwiaty.

Pracę będzie oceniało profesjonalne jury składające się z przedstawicieli kwiaciarni z naszego powiatu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie/przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia pracy do 22 maja (poniedziałek) na adres pocztowy Organizatora lub e-mailem: Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan”, Pocztowa 13, 11-400 Kętrzyn, tel. 89 752 35 08, e-mail: ewa.brzostek@czerwonytulipan.ketrzyn.pl.

Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.czerwonytulipan.ketrzyn.pl

Każda szkoła, organizacja lub osoba prywatna powinna dostarczyć swoją pracę osobiście 25.05.2017 do godziny 10.00 do Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ulicy Pocztowej 13. Finał imprezy odbędzie się 25.05.2017 r. o godzinie 12.00 w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ulicy Pocztowej 13.