Już 5-7 października 2018 r. rusza V edycja akcji “POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ-WEEKEND ZA PÓŁ CENY”! Przedsięwzięcie, którego ideą jest przekonanie Polaków do korzystania z krajowej oferty usług turystycznych. Dołącz i Ty i uświadom Polakom, że warto odwiedzić KĘTRZYN!

Mając za sobą sukces czterech edycji akcji “POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ-WEEKEND ZA PÓŁ CENY” Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna edycję jesienną organizuje 5-7 października 2018 roku. Jest to idealna okazja do zaproszenia Polaków do przyjazdu do Kętrzyna jesienią. Efektem tego jest wydłużenie tradycyjnego sezonu turystycznego. Ma to olbrzymi wpływ na zwiększenie zysków w przyszłości. Zadowolony klient, który odwiedzi nas jesienią daje duże prawdopodobieństwo powrotu latem i gwarancję polecenia nas znajomym. W tym roku Polska Organizacja Turystyczna zwiększa budżet na promocję i oferuje intensywne wsparcie w tym zakresie.
Regulamin oraz instruktaż zgłaszania ofert znajduje się na specjalnie dedykowanej temu projektowi stronie www.polskazobaczwiecej.pl 
Swoje zgłoszenia można wysyłać od 16 lipca do 26 sierpnia 2018 roku. 

Tylko działając razem możemy osiągnąć sukces!