ketrzynska majowka 2015

Kętrzyńska Majówka 2015 w Amfiteatrze
Koncertowa sobota:
Mateusz Mijal oraz zespół RED LIPS
Termin: 02.05. (sobota.) godz.19.00
Miejsce: Amfiteatr
Wstęp wolny
Na szerokie wody muzycznego świata zespół RED LIPS wypłyną w 2013 roku, szturmem podbijając większość polskich stacji radiowych piosenką „To co nam było”.
Powrót do klasyki rocka, proste i melodyjne kompozycje oraz polskie teksty okazały się tym, czego szeroka polska publiczność potrzebuje najbardziej. Rockowe brzmienie lat 90, świeżość XXI wieku i ogromna żywiołowość, która na scenie osiąga imponujące rozmiary sprawiły, że ludzie pokochali RED LIPS.
Przed koncertem grupy Red Lips kętrzyńską publiczność rozgrzeje młody wokalista Mateusz Mijal, znany min. z duetu z Liberem i utworu „Winny”. Nie małą popularnością cieszą się również kolejne single tego artysty „Coś na później” czy utwór „Niech się ludzie śmieją”, którego autorem tekstu jest Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video. Na chwilę obecną utwór ma prawie siedem milionów odsłon. Najnowszą propozycją muzyczną artysty jest utwór „Zabijasz mnie”, którego autorem tekstu jest Liber, natomiast muzykę skomponował sam Mateusz Mijal.
Niedzielna Biesiada folkowa z Jackiem Kawalcem
Termin: 03.05. (niedziela ) godz. 17.00
Miejsce: Amfiteatr
Wstęp wolny
JEGO TWARZ BRZMI ZNAJOMO ???

Niedzielna Biesiada folkowa z Jackiem Kawalcem zapewni Państwu podczas majowego weekendu mega dawkę muzyki ,zabawy i doskonałego humoru.
Jacek Kawalec w roli humorystycznego konferansjera wodzireja , ale przede wszystkim wokalisty w 3 godzinnym koncercie- show w 3 różnych blokach/ FOLK show; AFRO show lata 60-70; ROCK show Polskie
i zagraniczne szlagiery od lat 60-90.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.