ketrzynska majowka 2014_1 fb

Kętrzyńskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy na Kętrzyńskiej Majówce w Amfiteatrze przy ul. Kajki 2. Program tegorocznej Majówki obfitować będzie w wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych czy młodzieży, ale również dla starszych. Wszystkich mieszkańców i gości serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału   w proponowanych przez nas imprezach.

Stratujemy Mazurskim Kinem Plenerowym 2 maja w piątek o godz. 21.00 z hitem polskiego kina „Wkręceni”. To zaskakująca historia o współczesnej Polsce pokazana w nieco skrzywionym zwierciadle. Atrakcyjna komedia dla widowni kinowej i telewizyjnej; lekkie, przyjemne kino z morałem, które poprawia humor.

3 maja 2014 r. rozpoczynamy wspólną zabawę od godz.16-tej ,w programie:

– Muzyczne Śpiewanki- najpopularniejsze piosenki dla dzieci ,konkursy i zabawy ;

– ABBA’s Song- zespół wykonujący utwory doskonale wszystkim znanej szwedzkiej grupy ABBA;

– Hity muzyki włoskiej min. Felicita, Volare i wiele innych ;

– A wieczór zakończymy w towarzystwie Pawła Stasiaka i zespołu Papa D.

Kto nie zna takich przebojów jak: „Kamikaze wróć”, „Pocztówka z wakacji” i „Panorama Tatr”, „Naj Story”,  a także: „O-la-la” oraz „Ocean wspomnień”. W latach 80 zespół Papa Dance dał prawie 600 koncertów, a płyty i kasety magnetofonowe rozeszły się w ponad półmilionowym nakładzie. Był popularny w Niemczech, Czechosłowacji i Związku Radzieckim, gdzie na moskiewskim koncercie Papa Dance gościło 100 000 widzów. Pod koniec 1989 i w 1990 grupa koncertowała w USA – głównie w klubach polonijnych. W grudniu 1990 roku, podczas jednego z wyjazdów, zespół zawiesił działalność.

Pod koniec listopada 2007 Papa Dance zmienił nazwę na Papa D. Nowy etap zespół rozpoczął od promocji piosenki „Będziemy tańczyć”.
Obecnie grupę tworzą: Paweł Stasiak- wocal, Jacek Szewczyk – gitara solowa, Waldemar Kuleczka – gitara basowa, Marcin Tywoniuk – instrumenty klawiszowe i Dariusz Piskorz – perkusja. W czerwcu 2008 r. pojawił się najnowszy singiel Papa D- „Bezimienni” a 29-go sierpnia br. będzie miała miejsce premiera ich nowego albumu.

W niedzielę 4 maja o godz. 17.00 , zapraszamy na lekkostrawny koktajl “starego kabaretu Długi”  z aktorami popularnego serialu „Ranczo”, czyli Kabaret KaŁaMaSZ

Nazwa Kabaretu jest akronimem od pierwszych sylab: KAlus, ŁApot, MAciejewski, SZweda.

Skład Kabaretu: Bogdan Kalus, Jacek Łapot, Sylwester Maciejewski, Dariusz Szweda

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Kętrzyńskiej Majówki w Amfiteatrze

02-04 maja 2014 r.

WSTĘP WOLNY!