zyjzdrowo2014Burmistrz Miasta Kętrzyn serdecznie zaprasza na Kętrzyński Dzień Organizacji Pozarządowych 7 czerwca 2014 r o godz. 14.00 do kętrzyńskiego Amfiteatru przy ul Kajki 2.
W programie imprezy, który promuje aktywne formy spędzania czasu zaprezentują się liczne organizacje pozarządowe,nie zabraknie również atrakcji artystycznych na scenie Amfiteatru oraz pysznej grochówki.
Wieczór uświetni koncert doskonale znanej i popularnej od wielu już lat piosenkarki pochodzenia greckiego ELENI.
Eleni posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory jak m.in.: “Do widzenia mój kochany”, “Bawmy się, śmiejmy się”, “Chcę kochać”, “Za wszystkie noce”, “Na miłość nie ma rady”, “Ballado, hej” i “Miłość jak wino” . Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt “Lata z Radiem” za co uhonorowano ją tytułem “Królowej Polskiej Piosenki. W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę “Wiktora”.
Oprócz występów na większych krajowych scenach, Eleni śpiewała dotąd m.in. w Paryżu oraz Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. obecnie występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.
Wstęp wolny,serdecznie zapraszamy!