kabareton2014

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejny „KĘTRZYŃSKI WIECZÓR KABARETOWY” . Śmiech  i dobrą zabawę zagwarantują Państwu programy dynamiczne, pełne improwizacji, a przede wszystkim śmieszne  i z treścią w wykonaniu kabaretów:  „ANI MRU – MRU ”, „JURKI ” oraz „KABARET DWORSKI”.

         Kabaret ANI MRU- MRU                             

  „Jeśli się nie da, a bardzo się chce… to można!” to widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze – atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, niepodrabialna gra i pointy trafiające w punk, wszystko podane w charakterystycznej dla kabaretu Ani Mru-Mru najlepszej jakości.  Widzowie będą mogli poznać życie zarówno szczęśliwego narzeczonego jaki niezadowolonego  męża, znajdzie się coś dla miłośników zwierząt, ale i fani sportów walki nie będą pominięci.

 

Część spośród wybranych skeczy była zaprezentowana podczas ubiegłorocznego festiwalu RYJEK, z którego kabaret Ani Mru-Mru wrócił z większością możliwych do zdobycia nagród, co może być doskonałą rekomendacją poziomu najnowszego programu. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i zobaczyć „Jeśli się nie da, a bardzo się chce… to można!” na żywo.

         Kabaret JURKI

będący jednym z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany  fanom kabaretu z niezwykle popularnego serialu improwizowanego „Spadkobiercy” w którym Agnieszka wciela się w rolę Harriet,  a Wojtek w rolę Kena. Agnieszka Marylka Litwin-Sobańska, znany Wojtek Kamiński i Przemysław Sasza Żejmo to trójka scenicznych indywidualności, od  lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Niedawno dołączył do zespołu  Marek Litwin, który dba o muzyczną stronę twórczości Jurków. Piszą o nich: „mimo lekkości scenicznej, bardzo poważnie traktują odbiorców, dbając nie tylko o treść, lecz także o formę spektaklu. Oglądający program czują, że to co widzą zostało zrobione specjalnie dla nich.

      Kabaret Dworski 

pochodzi z zamku biskupów warmińskich, z miasta mężów znakomitych – Lidzbarka Warmińskiego. Bywał już w różnych dworach konkursowych:   w krakowskim na półfinale PAKI,            w ełckim na  finale Mulatki,   w swoim lidzbarskim na Wieczorach Humoru i Satyry, a także   w poznańskim w Zostań Gwiazdą Kabaretu. A nawet zacny dwór w Krynicy Zdrój przyjął go na Forum Ekonomicznym… Dworzanie objechali kraju sporo, wszędzie pozostawiając uśmiechy i …pozytywną konsternację. Uważni mówią, że tu coś ser Monty Python „natchniewał”, inni, że w ogóle to teatr jakiś. Nikt nie ma racji… To taki inny kabaret…

 

 

„KĘTRZYŃSKI WIECZÓR KABARETOWY”              

odbędzie się 20 lipca 2014 r., o godzinie 18.00 w Amfiteatrze przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie.

 

Bilety w cenie 20 zł i 30 zł już są do nabycia w :

 – Kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14:00 – 21:00

                   

                                                    Zapraszamy!