plakatKWKpoprawiony

Serdecznie zapraszamy na kolejny
„KĘTRZYŃSKI WIECZÓR KABARETOWY”, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w kętrzyńskim amfiteatrze .Śmiech i dobrą zabawę zagwarantują Państwu programy dynamiczne, pełne improwizacji, a przede wszystkim śmieszne i z treścią .W tym roku Państwa i naszymi gośćmi będą kabarety:
„Pod Wyrwigroszem”, „Świerszczychrząszcz ” oraz „Słuchajcie .
Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski.
W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz – satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru:-).
Oficjalna strona kabaretu: http://www.kabaret.pl/

Zachodni (dawniej Słuchajcie) w woli wyjaśnienia, sprostowanie artystów na temat zmiany nazwy kabaretu!

“W maju b.r. Kabaret Słuchajcie zmienił nazwę na Kabaret Zachodni. Dlaczego?
Dlatego, że powiększył nam się skład w ciągu ostatnich kilku lat.
Postanowiliśmy zmienić nazwę, zrobiliśmy konkurs na facebook-u i wygrała nazwa Zachodni.Dlaczego nie np. Kętrzyn? Bo nie było takich propozycji. Czas zatem na nową nazwę dla kabaretu!”

Wiec Kabaret Zachodni to  zielonogórska grupa która zdobyła większość prestiżowych nagród na najważniejszych festiwalach sztuki kabaretowej. Program Kabaretu Zachodniego udowadnia tezę , że każda sytuacja, nawet w życiu najnudniejszego człowieka na świecie, może się ułożyć w naprawdę śmieszny i zaskakujący sposób. Cechą nowego programu jest szukanie komizmu w sytuacjach pozornie normalnych. Program jest dynamiczny wiec uważajcie. Okazuje się, że nie musi być o seksie, grubej teściowej i chudej sekretarce, żeby było śmiesznie.
Oficjalna strona kabaretu: http://www.sluchajcie.pl/

Kabaret Świerszczychrząszcz prezentuje oryginalną formę sceniczną, łącząc starannie zaplanowany ruch z jeszcze bardziej starannym dźwiękiem. Ich poczucie humoru, niespodziewane zwroty akcji
i gagi na pograniczu abstrakcji spotykają się zawsze ze spontanicznym przyjęciem. Z racji tego, że treść przekazują głównie za pomocą ruchu
i elementów dźwiękowych, mogą z powodzeniem występować za granicą, jedyny problem stanowi nazwa, jednak i na nią znalazł się sposób. Kabaret Świerszczychrząszcz za granicami naszego kraju, w miejscach gdzie wymówienie słowa “Świerszczychrząszcz” może prowadzić do zwichnięcia krtani, występuje jako “The Worms”. Tak zapamiętali ich widzowie Festiwalu Komedii w Grecji, Międzynarodowego Festiwalu Komedii w Waszyngtonie i Festiwalu Środkowoeuropejska Karuzela Teatralna w Wiedniu. A jak zapamięta ich Kętrzyn?
Oficjalna strona kabaretu: http://www.sc.art.pl/pl/strona-glowna/
Już dziś zapraszamy Państwa na kolejny
„KĘTRZYŃSKI WIECZÓR KABARETOWY”, który odbędzie się
23 sierpnia 2015 r., o godzinie 18.00 w Amfiteatrze przy ul. Kajki 2
w Kętrzynie.
Bilety w cenie 20 zł i 30 zł już są do nabycia
w Kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14:00 – 21:00
Zapraszamy!