louieJuż 11 października (piątek) w drodze na Ochota Blues Festival do Kętrzyna zawita Louie Fontaine z zespołem Starlights Searchers. Na koncert zaprasza City Club i Promocja Kultury Trochę.
Louie Fontaine jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą, który w muzyce próbował prawie wszystkiego, co mieści się w granicach rock & rolla. Grał już patetycznego rocka, otarł się o brudny blues, a nie stronił też nigdy od grania morderczych ballad. Jego muzyka jest bezkompromisowa i trudna do jakichkolwiek porównań. Bywa też kontrowersyjna i prowokacyjna.

W 2011 roku sformował swój najlepszy dotąd zespół Starlight Searchers, w skład którego wchodzą m.in. pochodzący z Nowego Orleanu gitarzysta Terry La Gaarde oraz Egon Kronberg.

Pochodzący z Danii muzyk wraz towarzyszącym zespołem pojawi się w Kętrzynie w ramach promocji wydanej w tym roku płyty „Buried and Blessed”. Dzień później muzycy zaprezentują się w Warszawie podczas Ochota Blues Festival.

Koncert odbędzie się 11 października w City Club, ul. Lanca 3 w Kętrzynie o godzinie 20:00. Bilety w cenie 15 zł można nabywać w City Clubie.