plakat operetka 03_2014

Camerata Vladislavia – artyści scen łódzkich, krakowskich, bydgoskich i gdańskich, to zespół młody i niezwykle utalentowany, pełen energii i wykonawczej pasji ale także scenicznej mądrości oraz muzycznej maestrii.
Camerata Vladislavia to jeden z najlepszych zespołów muzyki klasycznej w północnej Polsce. Artyści przekonają o tym Państwa 4 marca o godz.19.00 w Kinie Gwiazda gdzie zaprezentują półtoragodzinny koncert, znakomicie zestawiony, jeśli chodzi o repertuar.
Coś miłego dla ucha znajdą zarówno miłośnicy operetki, przebojów musicalowych czy koneserzy muzyki filmowej. Będzie to podróż po różnych muzycznych gatunkach, które były odzwierciedleniem swojej epoki. Popularne arie operetkowe sąsiadować będą z kompozycjami wiedeńskich klasyków i najwybitniejszych twórców muzyki, dodajmy do tego jeszcze kunszt młodych muzyków, aby to wszystko sprawiło, iż koncert pozostał na długo w Państwa pamięci. Serdecznie zapraszamy na koncert „Muzyka, szampan i miłość” 4 marca o godz.19.00 do sali kinowo-widowiskowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina „Gwiazda”.