koncert-noworoczny-1

Burmistrz Miasta Kętrzyn zaprasza na „Koncert Noworoczny – wiedeńska wirtuozeria”, który odbędzie się 5.01.2017 o godz.18.00 do sali kinowo- widowiskowej Kina Gwiazda, bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odebrać codziennie w godz.14.00-21.00 w kasie kina.
Kwartet smyczkowy w składzie:
•    Dorota Oleszkowicz – skrzypce
•    Sara Rajewska – Syska – skrzypce
•    Agnieszka Dobrzyńska – altówka
•    Filip Syska – wiolonczela
 
Złożony z wybitnych instrumentalistów, absolwentów najlepszych uczelni wyższych w Polsce.  Artystów połączyło wspólne zamiłowanie do muzyki kameralnej, a w życiu prywatnym są nieocenionymi kolegami z pracy (Polska
Orkiestra Sinfonia Iuventus). Każdy z muzyków posiada bogaty życiorys artystyczny. Na szczególną uwagę zasługują liczne kursy mistrzowskie, współpraca z cenionymi, polskimi orkiestrami oraz wiele międzynarodowych tras koncertowych. Członkowie zespołu nie są zamknięci jedynie na muzykę klasyczną. Spełniają się również jako muzycy sesyjnii biorą udział wielu projektach rozrywkowych. Ich nazwiska nierzadko można spotkać w produkcjach filmowych czy w mediach.  Ponadto każdy z nich rozwija swoje talenty i pasje na różnych polach zawodowych, a łącząc swoje artystyczne siły sprawiają, że ich koncert staje się wyjątkowym wydarzeniem, które zadowala każdego melomana muzyki kameralnej.