szybki montaz perla repy

Szybki Montaż
Mrągowska formacja grająca folk morski i tzw. „szantę szuwarowo –bagienną”, wzbogaconą o elementy muzyki country.
Powstała w 2005 roku.

Założycielem i liderem grupy jest Mariusz “Maniek” Garnowski – kompozytor i aranżer. Grupa wykonuje utwory autorskie i własne interpretacje znanych pieśni żeglarskich.

W 2008 r. Zespół zajął I miejsce na Festiwalu Piosenki Żeglarskiej “Kopyść” w Białymstoku, a kilka tygodni później odebrał III nagrodę
z rąk Pani Burmistrz Giżycka podczas XVI Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Morskiej w Giżycku. W lipcu podczas Chevrolet Szanty Festival 2008 zespół zajął II miejsce w Przeglądzie Piosenki Żeglarskiej o Nagrodę Chevroleta oraz Burmistrza Miasta Mikołajki.

28 maja 2010 r. Zespół zdobył Nagrodę Publiczności podczas XXVI Festiwalu “KOPYŚĆ 2010” w Białymstoku, a 30.07 na Mikołajki Szanty festival 2010 zajął III miejsce.

Rok 2011 rozpoczął się dla zespołu wygraną w plebiscycie Radia Planeta na utwór promujący Mazury zimą. -Poczuj ten klimat- to piosenka, której możecie słuchać na falach Radia Planeta.

A poza zespołem „Szybki Montaż” na scenie zaprezentuje się szantowa grupa z Kętrzyna „Perła i Repy” . Zapraszamy na koncerty do
kętrzyńskiego Amfiteatru 3 sierpnia na godz. 17:00, wstęp wolny.