oksana walentynkiWalentynkowy koncert w towarzystwie Oksany Predko.
Kocha śpiewać, przede wszystkim na koncertach, w trakcie których może bez poprawek studyjnych dzielić się emocjami i pasją do muzyki.
Oksana Predko, kętrzynianka zakochana w Warszawie, po wielu latach przerwy i udziale w programie The Voice of Poland wraca z solowym albumem, który zapowiada singiel “Autobus”. Utwór pojawi się na ścieżce dźwiękowej debiutu fabularnego Krzysztofa Skoniecznego “Hardkor Disko”(premiera 14 marca).
Artystka pochodząca z Kętrzyna podczas castingu do programu The Voice of Poland zaśpiewała piosenkę zespołu One Republic – Secrets. Tym wykonem powaliła jury na kolana. Jako pierwsza na czerwonym fotelu odwróciła się Edyta Górniak, za nią kolejno: Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska i na końcu Afromental. Doszła do ścisłej dziesiątki programu. Oksana jest nie tylko znakomitą wokalistką ale i autorką tekstów, która ma na swoim koncie już wiele znaczących sukcesów. W 2003 roku wraz z zespołem Toronto zdobyła drugie miejsce w konkursie Debiutów w Opolu. W 2005 roku wydała z nimi album pt. „Miasto”. Zespół Toronto otrzymał także nominację do Fryderyka, w kategorii Nowa Twarz Fonografii.
Utalentowana kętrzynianka nagrała piosenki zarówno do wielu reklam telewizyjnych, w tym utworu „ Every little thing”, jak i do filmów (m.in. do obrazu Magdaleny Łazarkiewicz pt. „Maraton tańca” ).
Właśnie skończyła pracę nad materiałem demo swojej solowej płyty, które zaprezentuje nam podczas Walentynkowego Koncertu w Kętrzyńskim Centrum Kultury już 13 lutego o godz.19.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Kasie Kina Gwiazda. Koncert będzie częściowo promował debiutancki album i będzie przede wszystkim bardzo akustyczną i intymną próbą przedstawienia własnych aranżacji.
Serdecznie zapraszamy.