dr watt 08_2016

Zespół Dr Watt – energetyczna dawka melodyjnego rocka i grupa „BARBED WIRE” w kętrzyńskim amfiteatrze.
13 sierpnia (sobota) godz.20.00 Amfiteatr w Kętrzynie,

Zespół powstał w Kętrzynie na początku lat 90-tych. Pierwszy skład: Paweł Bielecki-voc, Zbyszek Andrzejczyk-git, Marcin Glos -git, Jacek Żebrowski- bas, Kazik Wojtkiewicz-perc. W tym składzie działają przez rok. W 1993 do wokalisty i gitarzystów dołączają Paweł Korol- bas i Paweł Hryniewicz- perk. W 1994 Dr Watt zajmuje 1 miejsce na Przeglądzie Zespołów Rockowych ”Konfrontacje” i realizuje teledysk do utworu Saturday Night.

W 1995 r. skład uzupełnia Adam Łoziński – keyb i Darek ” Max” Makswiej zastępuje Pawła na perkusji. Jesienią 1995 w Radio Olsztyn zespół rejestruje trzy utwory. Są prowadzone rozmowy z BMG Ariola Poland. Do podpisania kontraktu nie dochodzi, ponieważ Max wyjeżdża do USA i tym samym Dr Watt kończy działalność. W 2010 r. Paweł Bielecki i Paweł Korol postanawiają napisać wspólnie parę utworów. W ten sposób powstaje materiał na płytę. Nie udaje się skompletować składu z lat 90-tych, więc w duecie nagrywają video klip do utworu „Romeo and Juliet”. Za kamerą staje Artur Frankowski, który uzupełnia skład jako drugi gitarzysta. Do zespołu wraca pierwszy basista Jacek Żebrowski a za perkusją siada Jarek Szyszko. W tym składzie Dr Watt gra pierwszy od 17 lat koncert na kętrzyńskich konfrontacjach i realizuje teledysk do utworu „It Isn’t You” oraz wydaje pierwszą płytą „Changes” nagraną w studiu  Kętrzyńskiego Centrum Kultury.

Grupa „BARBED WIRE” powstała zupełnie niedawno bo w sierpniu 2015 r., udowadniając sobie i innym, że grać można w każdym wieku realizując swoje muzyczne marzenia. To kętrzyńsko-warszawski zespół, który tworzą trzej doświadczeni muzycy rockowi w składzie:

Andrzej Dela – perkusja
Dariusz Olszewski – gitara basowa
Roman Iwanowicz – gitara i wokal.
Ciężkie heavy rockowe brzmienia i grupa Motorhead są ich siłą napędową i inspiracją do wspólnego grania.

Zapraszamy na wieczór z męskim, rockowym graniem, 13 sierpnia do kętrzyńskiego amfiteatru.

Start o godz.20.00 wstęp wolny!!!