bracia

KONCERT “BRACIA” 10 SIERPNIA W KĘTRZYŃSKIM AMFITEATRZE GODZ.20.00. ZESPÓŁ “BRACIA” ISTNIEJE OD 2001 ROKU I JEST OBECNIE JEDNYM Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH ZESPOŁÓW ROCKOWYCH W POLSCE.NA CZELE FORMACJI STOJĄ BRACIA PIOTR I WOJCIECH CUGOWSCY. PIOTR JEST JEDNYM Z NAJWYBITNIEJSZYCH POLSKICH WOKALISTÓW, NATOMIAST WOJTEK JEST CENIONYM W BRANŻY MUZYCZNEJ GITARZYSTĄ.
ZESPÓŁ MA W DOROBKU CZTERY ALBUMY: „FOBROCK” (2005), „TRIBUTE TO QUEEN” (2008) „ZAPAMIĘTAJ” (2009) ORAZ NAJNOWSZY, “ZMIENIĆ ZDARZEŃ BIEG”, KTÓREGO PREMIERA MIAŁA MIEJSCE W MAJU 2013 ROKU. POCHODZĄ Z NICH NAJWIĘKSZE PRZEBOJE BRACI: „JESZCZE RAZ”, „ZA SZKŁEM”, „MISSING EVERY MOMENT” I „DLACZEGO”. Z PIERWSZYM Z UTWORÓW ZESPÓŁ ZDOBYŁ WSZYSTKIE NAGRODY PODCZAS FESTIWALU TOP TRENDY W 2007 ROKU. NAJNOWSZY ALBUM PRZYNIÓSŁ JUŻ TAKIE HITY, JAK “NA…D PRZEPAŚCIĄ” Z TEKSTEM I GOŚCINNYM UDZIAŁEM EDYTY BARTOSIEWICZ ORAZ “WIERZĘ W LEPSZY ŚWIAT”. W ROZGŁOŚNIACH RADIOWYCH WYSTARTOWAŁ WŁAŚNIE KOLEJNY SINGIEL Z NOWEJ PŁYTY, UTWÓR „PARNASSUS”.
NAJWIĘKSZYM ATUTEM ZESPOŁU JEST WOKALISTA PIOTR CUGOWSKI. DO NAJWIĘKSZYCH SUKCESÓW MOŻNA BEZ WĄTPIENIA ZALICZYĆ WSPÓŁPRACĘ Z JONEM LORDEM, LEGENDARNYM MUZYKIEM Z ZESPOŁU DEEP PURPLE, Z GAROU CZY Z LEGENDARNYM WOKALISTĄ STANEM BORYSEM, Z KTÓRYM NAGRAŁ NOWĄ WERSJĘ PRZEBOJU „JASKÓŁKA UWIĘZIONA”, A TAKŻE ZAJĘCIE PIERWSZEGO MIEJSCA NA FESTIWALU ZJEDNOCZONEJ EUROPY W ZIELONEJ GÓRZE ZA WYKONANIE UTWORU CZESŁAWA NIEMENA PT. „JEDNEGO SERCA”. KĘTRZYŃSKIE CENTRUM KULTURY SERDECZNIE ZAPRASZA NA WIECZÓR Z DOBRYM POLSKIM ROCKIEM W WYKONANIU ZESPOŁU “BRACIA” ,10 SIERPNIA O GODZ.20.00 W KĘTRZYŃSKI AMFITEATRZE. WSTĘP WOLNY!