projekt

Wyjątkowe, innowacyjne brzmienie, energia i nostalgia, różnorodność stylistyk muzycznych, naturalność wykonań to nowość na rynku muzycznym w Polsce !!!

Przyzwyczajeni do twórczości Włodzimierza Wysockiego jego wielbiciele, mogą być nieco zaskoczeni formą, w jakiej są prezentowane jego utwory. Samotny bard z gitarą to jednak nie to samo co piątka brawurowych muzyków z całym arsenałem instrumentów. Muzycy wchodzący w skład zespołu Projekt Volodia, wywodzą się z różnych, bardzo od siebie oddalonych korzeni muzycznych (rock, flamenco, jazz tradycyjny ). Skrzyżowanie tak odmiennych gatunków muzycznych, pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnego, urozmaiconego materiału muzycznego, a raczej całego spektaklu, jakim niewątpliwe jest koncert grupy Projekt Volodia. Uniwersalność muzyki zespołu Projekt Volodia pozwala zgromadzić na swoich koncertach publiczność w każdym wieku, od nastolatków do fanów pamiętających śpiew Wysockiego na żywo. Dzięki temu Projekt Volodia z powodzeniem występuje zarówno na dużych scenach w salach widowiskowych, filharmoniach, plenerowych amfiteatrach, jak również w kameralnych, młodzieżowych klubach muzycznych i jazzowych. Wszędzie tam koncert, a właściwe spektakl muzyczny, ze scenografią, prezentacją multimedialną przyjmowany jest entuzjastycznie, kończąc się bardzo często owacjami na stojąco. Występ określany czasami jako najważniejsze, lokalne wydarzenie muzyczne w roku.

W 2011 r. zespół zaprosił do współpracy wybitnego aktora teatralnego i filmowego Mirosława Bakę, którego udział dodatkowo może wzbogacić występ. Utwory zespołu Projekt Volodia, mogli Państwo usłyszeć w radiowej Trójce, podczas transmisji ze Studia im Agnieszki Osieckiej, Radiu Dla Ciebie, i w wielu audycjach w rozgłośniach regionalnych, a 3 sierpnia usłyszą je Państwo na żywo w kętrzyńskim Amfiteatrze przy ul. Kajki 2 w Kętrzynie o godz.20.00. Serdecznie zapraszamy.