dzien kobiet z magia 2016

JUST EDI SHOW (Adrian Pruski) – wszechstronnie uzdolniony komik-ekwilibrysta, zaczaruje  kętrzyńską publiczność.
IMG_0261
Któż z nas, niezależnie od wieku i płci , nie marzy o odrobinie magii w codziennym życiu?
Iluzjonista  EDI sprawi, że te marzenia staną się rzeczywistością . Realizowane pokazy iluzji sprawią, że uwierzycie Państwo w niemożliwe, a Wasza wiara w naukę i zdrowy rozsądek zostanie wystawiona na ciężką próbę. A wszystko to z myślą głównie o Paniach (choć nie tylko) , które 8 marca świętować będą „Dzień Kobiet”.
Serdecznie zapraszamy na Magiczny Dzień Kobiet w  Kętrzyńskim Centrum Kultury już 3 marca (czwartek) o godz.18.00.  Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kinie „Gwiazda”, codziennie w godz.14.00-21.00.
Iluzjonista Just Edi Show- Adrian Pruski, znany bliżej jako Just Edi, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych polskich iluzjonistów i ekwilibrystów. Jego pokazy iluzji wzbudzają zachwyt i podziw publiczności. Wyjątkowe triki i sztuczki Just Edi Show dostępne są w telewizji lub serwisie YouTube, ale artystę bardzo często można też spotkać po prostu na ulicy, gdzie jako iluzjonista i kuglarz bawi przechodniów. Bezpośredni kontakt z widzem to coś, co Just Edi ceni sobie najbardziej. Amatorzy magii i sztuki cyrkowej mają szansę przekonać się o tym podczas festiwalu artystów ulicznych „Edi i Przyjaciele” i innych imprez z jego udziałem. Szukajcie go na ulicach Warszawy i innych polskich miast!
IMG_0868
Just Edi to artysta, który doskonale potrafi dostosować pokaz iluzji do rodzaju eventu. Zgłębianie sztuki magii estradowej rozpoczął w wieku kilkunastu lat. Uczył się, trenował i występował za granicą. Dziś należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich prestidigitatorów, a jego występy uświetniają największe imprezy i wydarzenia kulturalne, lecz również konferencje, szkolenia, bankiety czy imprezy firmowe. Pokazy iluzji jedyne w swoim rodzaju pokazy iluzji Just Edi Show przenoszą widzów do świata magii i czarów. Bezpośredni kontakt z publicznością i aktywne uczestnictwo widzów w pokazie sprawiają, że ta atrakcja zainteresuje i zachwyci nawet największych sceptyków. Efekty specjalne, pełne kreatywności sztuczki karciane, triki ze znikaniem przedmiotów i pokazy ekwilibrystyczne Just Edi Show zawsze okraszone są dozą komediowego humoru. Iluzjonista Adrian Pruski zapewni Państwu niezapomniane emocje i wiele pozytywnych wrażeń. Serdecznie zapraszamy!