plakat-a3

program media

Kibiców i  sympatyków piłki siatkowej w dniach 18-20 grudnia zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Kadetów w Piłce Siatkowej EEVZA CHAMPIONSHIP 2015 U-17 MEN. Wszystkich miłośników piłki siatkowej zachęcamy do wspierania naszej reprezentacji!

Piłka Siatkowa jest nieodłącznym elementem promującym Kętrzyn, jako miasto nowoczesne, nastawione na rozwój sportu i wspierające młodych adeptów dyscyplin sportowych. Nasze Miasto zostało trzykrotnie wyróżnione przez Polski Związek Piłki Siatkowej powierzając mu organizację Finałów Mistrzostw Polski Kadetek w 2013 r., Juniorek w 2014r. i tegoroczne Mistrzostwa Kadetów. Wieloletnia, doskonała organizacja dużych imprez siatkarskich przyczyniła się do tego,
że staliśmy się znanym i cenionym ośrodkiem sportowym. Kętrzyn w tym roku został zauważony przez East Europen Volleyball Zonal Association – Wschodnioeuropejski Związek Piłki Siatkowej, który przyznał mu rolę gospodarza Międzynarodowego Turnieju Kadetów, w którym wezmą udział reprezentacje Białorusi, Estonii, Łotwy, Polski i Rosji. Siatkarska reprezentacja Polski Kadetów osiągnęła w tym roku niewątpliwie spektakularny sukces- Mistrzostwo Europy, Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy i Mistrzostwa Świata – nie przegrywając żadnego meczu.
Spoglądając na sukcesy naszej reprezentacji, możemy spodziewać się wielu emocji i ekscytującej walki podczas rywalizacji na kętrzyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, na którą zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta Kętrzyn.

Harmonogram spotkań:
18 grudnia (piątek):
10:00     Białoruś – Rosja
12:30     Estonia – Łotwa
16.00     Ceremonia otwarcia
16:30     Polska – Białoruś
18:30     Rosja – Estonia

19 grudnia (sobota):
10:00     Estonia – Polska
12:30     Łotwa – Rosja
16:30     Białoruś – Estonia
18:30     Polska – Łotwa

20 grudnia (niedziela):
10:00     Łotwa – Białoruś
12:30     Rosja – Polska
14.30     Ceremonia zakończenia