projekt-milosc

Buena jest świetną showmenką, prowadzącą swój program telewizyjny. Używa wszelkich możliwych metod, żeby przyciągnąć przed telewizory publiczność: tańczy, śpiewa, recytuje wiersze, gra na djembe i potrafi być sprawnym terapeutą, prowadząc na wizji „regresing” -powrót do dzieciństwa. Ta terapia ma na celu pokazanie publiczności, w jaki sposób rodzice wpłynęli  na jej nieudane małżeństwo z Bienem. Odcinek  programu „Czym jest Miłość” Buena
prowadzi na Majorce. W trakcie długiej przerwy reklamowej i przed wejściem na wizję, dziennikarka odpoczywa na plaży razem ze swoim mężem, który nie jest zainteresowany jej wiecznymi pretensjami i skupianiem się na lansowaniu w mediach. Dlatego jej monolog jest wyłącznie wewnętrzny. Buena  próbuje ratować swoje małżeństwo, zanim skończą się reklamy.
Czy jej się uda? Dowcipnie podany tekst napisany przez Elę Walczak, aktorkę i finalistkę konkursu Debiut Literacki Roku 2015  oraz piękne hiszpańskie piosenki, tworzą niezapomniany klimat.
Serdecznie zapraszamy 17 listopada 2016 r. o godz.19.00 do sali kinowo- widowiskowej kina „Gwiazda”, bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina codziennie od godz.14.00-21.00.