moj boski rozwod

Kętrzyńskie Centrum Kultury zaprasza na monodram “MÓJ BOSKI ROZWÓD” w reżyserii znakomitego Jerzego Gruzy, który odbędzie się 9 października 2014 o godz. 19.00 do kętrzyńskiego Kina „Gwiazda”.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina „Gwiazda” codziennie od godz. 14-21.00

Szanowni Państwo,
przedstawiamy Państwu pełny humoru monodram “Mój boski rozwód” w wykonaniu Krystyny Podleskiej i reżyserii Jerzego Gruzy. Krystyna cieszy się dużą sympatią wśród widzów, którzy ją pamiętają jako Ole z kultowej komedii “Miś” Stanisława Barei. Spektakl od wielu lat z pełną widownią wystawiany jest w Teatrze w Ratuszu w Krakowie, w Drugiej Strefie oraz w Teatrze Kamińskiego w Warszawie.
„Mój Boski Rozwód” to wzruszająca i pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, która porzuca maż a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon Teraz na nowo musi odnaleźć swe miejsce na ziemi, sens życia i szczęście. Po różnorakich perypetiach udaje się to jej i jest to tryumf kobiety, która nigdy nie zatraciła nie tylko humoru ale i młodzieńczej ciekawości świata, a także dystansu do siebie i innych. Angela widzi nawet zabawną stronę swoich porażek, zawsze dowcipna, czasami złośliwa a zazwyczaj kpiąca z samej siebie. Dlatego ta opowieść to piękna ludzka historia, to tryumf optymizmu i wiary w “kolejny lepszy dzień”. Wszyscy przecież szukamy miłości, ciepła i nie chcemy być samotni. Angela nam uświadamia, że jest to możliwe.