param kanar 2

PARAMPAMPAM TRIO to olsztyńsko-kętrzyński zespół improwizujący w którym konfiguracja instrumentów nadaje muzyce posmak transu od strony sekcji rytmicznej i gitarowej onirycznej psychodelii. Ta rozimprowizowana ambientowo-psychodeliczna mieszanka sprawia, że nagrania jak i koncerty są jedyną i niepowtarzalną okazją na obcowanie z ich muzyką tu i teraz.

Zespół tworzą: Andrzej Koczan/bas, Dariusz Dzwolak/perkusja, Paweł Nałysnik/gitara.

 

 Kot i kanarek (ang. The Cat and the Canary) – amerykański niemy film grozy z 1927 roku.

W starym zamku zebrali się krewni zmarłego milionera, w celu odczytania testamentu. Zgodnie z wolą zmarłego jego majątek ma przypaść pięknej Annabelli West. Jeśli jednak okaże się ona chora psychicznie, majątek przejmie osoba wskazana w kopercie, zdeponowanej u notariusza Crosbiego. Niestety notariusz znika w tajemniczych okolicznościach, a w zamku zaczynają się dziać dziwne rzeczy…

 

Zespół PARAMPAMPAM TRIO zilustruje muzyką niemy obraz z 1927 roku, który opisany jako horror traktują z lekkim przymrużeniem oka. Sceny napięcia i grozy przeplatane humorem i dystansem są doskonałym tworzywem do improwizowanej interpretacji muzycznej.

Serdecznie zapraszamy do Kętrzyńskiego Kina „Gwiazda” 3 kwietnia o godz.19.00 ,niemy film „Kot i kanarek” w towarzystwie muzyki na żywo zespołu PARAMPAMPAM TRIO. Wstęp wolny!