liber

Powitanie wakacji w kętrzyńskim amfiteatrze w towarzystwie Natalii i Libera!

Liber to pseudonim sceniczny Marcina Piotrowskiego – polskiego rapera, członka hip-hopowej formacji Ascetoholix. Liber zadebiutował w 2004 roku solowym albumem zatytułowanym “Bógmacher”. Kolejnymi pozycjami w dyskografii artysty są dwa krążki nagrane wspólnie z innymi twórcami. Pierwszy nosi tytuł “Moderato” – został przygotowany wspólnie z Doniem, drugi “Ona i On”, na który zaprosił Sylwię Grzeszczak.

W grudniu 2012 roku Liberem zaprosił do nagrania piosenki „Wszystkiego Na Raz”  młodziutką i zdolną wokalistę Natalię Szroeder, która od dzieciństwa obracała się w kręgach artystycznych. Wychowywała się otoczona zdarzeniami muzycznymi i teatralnymi. Już jako dziesięciolatka była aktorką teatru „Dialogus”. Duet nagrany z Liberem, pt. „Wszystkiego na raz”,  otworzył drzwi do licznych programów i wydarzeń telewizyjnych, a przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych w kraju (Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej). Piosenka zwojowała listy przebojów i kilka tygodni z rzędu utrzymywała się w czołówce najczęściej granych utworów w kraju. W maju 2013 ukazał się kolejny singiel w wykonaniu Natalii i Libera, pt. „Nie patrzę w dół”, który zyskał sporą rzeszę odbiorców i jest bardzo entuzjastycznie odbierany podczas koncertów. „Nie patrzę w dół”, podobnie jak poprzedni singiel, przez długi czas był najczęściej granym utworem w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na koncert  Natalii i Libera i wspólnego przywitania wakacje, 28 czerwca   w kętrzyńskim Amfiteatrze o godz.20:00, wstęp wolny!