pozegnanie wakacji 2015 mniejszy

W ostatni weekend wakacji zapraszamy do skorzystania z oferty Kętrzyńskiego Centrum Kultury i spędzenia go wspólnie z nami w kętrzyńskim amfiteatrze. A oto co dla Państwa przygotowaliśmy na ostatnie dni sierpnia.

W piątkowy wieczór na kętrzyńskiej scenie wystąpią doskonale znani artyści polskiej sceny muzycznej: Donatan & Clo oraz Bob One & Tajpan. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie   https://www.facebook.com/events/1437452773250475/ .

Wyjątkowo w sobotę zaprosimy mieszkańców miasta oraz okolic na wieczór filmowy w ramach Mazurskiego Kina Plenerowym, gdzie w amfiteatrze czekać na Państwa będą leżaki oraz projekcja polskiej komedii „WKRĘCENI 2”. Przygotowaliśmy również konkursy i quizy filmowe podczas których będzie można sprawdzić swoją wiedzę na tematach kina polskiego i światowego. Na zwycięzców czekać będą nagrody.

W niedzielne popołudnie Teatr Pod Orzełkiem z Białegostoku zaprosi Państwa do wspólnej zabawy podczas programu teatralno- muzycznego „ ULICA KRÓLA MACIUSIA I”.

Każdy z uczestników zabawy będzie mógł zostać tak jak król Maciuś I królem ulicy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w królewskich ramach. Podczas spektaklu pojawią się lalkowi goście z różnych bajek, krasnoludki latające na miotle Babusi Jagusi czy słodkie Ciastusie dekorowane lukrowanymi guziczkami, oraz goście z Zaczarowanego Lasu- lis , kruk i bajkowe jeże. Na dzieci czekać będą słodkie nagrody w Domku na Kurzej Stopce. Zabawę poprowadzi Minister Śmiechu i Dobrej Zabawy oraz Wróżka Bajuszka matka chrzestna Króla Maciusia I . Nie zabraknie tańców przytulańców i podskakiwańców.

Wieczór natomiast spędzimy w towarzystwie dwóch utalentowanych, młodych artystek z Kętrzyna , Aleksandry Degórskiej i Klaudii Bylińskiej , oraz coverowym zespołem BeFree i dużą porcją Rock&Rolla ! Skład zespołu BeFree – (Arek Górski, Roland Gloger, Daniel Chorążewicz, Hubert Kobus).

Ostatni weekend sierpnia, ostatni weekend wakacji 2015 , chcieliby Państwo „zacnie i bezboleśnie” pożegnać tegoroczne wakacje? Zróbcie to razem z nami! Pożegnanie Lata w kętrzyńskim amfiteatrze to najlepszy sposób, aby zatrzymać jeszcze przez chwilę to co najlepsze w tej porze roku, czyli beztroskę i dobrą zabawę! Serdecznie zapraszamy!