zbiorczy lato cz2 v2 mniejszy

Disco Polo Party Show- ANDRE , Summer Night , SPEED
Termin: 08.08.(sobota) godz. 18.00
Amfiteatr w Kętrzynie
Wstęp wolny

ANDRE, to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki,
a także sympatyczny człowiek któremu w duszy gra muzyka…
Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 i szybko zdobył sobie rzesze fanów przez co jest osobą rozpoznawalną.
ANDRE – obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych artystów Disco Polo na koncertach w klubach i plenerach.
“Ale Ale Aleksandra” to najnowszy HIT zespołu – grany jest w telewizji, radio, klubach i weselach w całej Polsce! Piosenka została
właśnie nominowana do nagrody w plebiscycie Niegrzeczni’2015.

Kętrzyńska Niedziela Artystyczna – Studio Wokalne Sukces
„Musical na koncertowo ”
Termin: 09.08. (niedziela) godz.20.00
Amfiteatr w Kętrzynie
Wstęp wolny

Studio Wokalne “SUKCES” istnieje od 1997r. Założycielką i kierownikiem artystycznym grupy jest Agata Dowhań – doświadczona wokalistka niegdyś czołowego zespołu estrady polskiej “ALIBABKI”.
„SUKCES” to pierwszy w Polsce dziecięco-młodzieżowy zespół folkowy. Występy zespołu to niezapomniane widowiska taneczno –wokalne. Zespół wykonuje stare utwory ludowe w nowoczesnych aranżacjach.

A piosenka za nimi szła” Teatr Muzyczny HALS
Termin: 15.08. (sobota) godz.20.00
Amfiteatr w Kętrzynie
Wstęp wolny

To estradowy program słowno-muzyczny przygotowany z myślą o uroczystościach związanych ze świętami państwowymi takimi jak m.in. “Święto Wojska Polskiego” .W programie w sposób historycznie chronologiczny za pomocą piosenek i tekstów poetyckich, artyści opisują marsz żołnierza do niepodległej Polski, do niepodległości naszego narodu po okresie zaborów. W koncercie zostały między innymi wykorzystane fragmenty piosenek , które są wykonywane w formie wiązanek. Pieśni Legionowe: “O mój rozmarynie”, “A to ułani, Przybyli ułani”, “Piechota”, “Jak to na wojence ładnie”, “Pierwsza Brygada”.
W spektaklu bierze udział czworo wykonawców – zawodowych artystów Teatru Muzycznego HALS z Gdyni:
Beata Andraszewicz, Mirosław Rymarz, Jan Mazur i Jan Krenc.

Kętrzyńska Niedziela Artystyczna
Termin: 16.08. (niedziela) godz. 18.00
Amfiteatr w Kętrzynie
Wstęp wolny

Kętrzyński Wieczór Kabaretowy
Kabaret Pod Wyrwigroszem, Słuchajcie, Świerszczychrząszcz
Termin: 23.08. (niedziela) godz.18.00
Amfiteatr w Kętrzynie

Bilety już wkrótce do nabycia w kasie kina „Gwiazda”
Serdecznie zapraszamy na kolejny „KĘTRZYŃSKI WIECZÓR KABARETOWY”, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w kętrzyńskim amfiteatrze . Śmiech i dobrą zabawę zagwarantują Państwu programy dynamiczne, pełne improwizacji, a przede wszystkim śmieszne i z treścią . W tym roku Państwa i naszymi gośćmi będą kabarety:
„Pod Wyrwigroszem”, „Świerszczychrząszcz ” oraz „Słuchajcie ”.

Pożegnanie Wakacji –Donatan & Cleo, Bob One
Termin: 28.08. (piątek ) godz. 20.00
Amfiteatr w Kętrzynie

Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) oraz 15 zł w dniu koncertu, już wkrótce do nabycia w kasie kina „Gwiazda”
Cleo, właściwie Joanna Klepko polska piosenkarka i autorka tekstów,od 2013 roku współpracuje z Donatanem z którym wspólnie reprezentowała Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „My Słowianie”.
DONATAN – twórca, producent muzyczny, członek legendarnego Kasta Składu. Jego muzykę można usłyszeć na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością Polskiej sceny Hip-hopowej na jego bitach można było usłyszeć takich wykonawców jak Peja, Pezet, Pih, Sokół,
Tede, Gural, Waldemar Kasta, Chada, Ten Typ Mes oraz wielu wielu innych. Jego produkcje najczęściej okraszały utwory singlowe z których wiele zostało wyróżnionych i przeszło do historii Polskiego hip-hopu.
7 listopada 2014 został wydany debiutancki album Cleo zatytułowany Hiper/Chimera, nagrany wspólnie z Donatanem
Dwa dni przed premierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty], przekraczając próg 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. W styczniu 2015 sprzedaż albumu przekroczyła liczbę 60 tysięcy i krążek otrzymał certyfikat podwójnej platynowej płyty.
W ostatnim singlu Donatana zatytułowanym „PEŁNIA”, gościnnie wystąpiła wspaniała ikona polskiej muzyki Maryla Rodowicz . Tu można zobaczyć teledysk : https://www.youtube.com/watch?v=diaXSNeA81Y

Rodzinna Biesiada oraz koncert coverowy
Termin: 30.08. (niedziela) godz. 16.00
Amfiteatr w Kętrzynie
Wstęp wolny