PLAKATt5 poprawiony

Kętrzyński Teatr Czarno-Biała Strefa Tańca, działający w Kętrzyńskim Centrum Kultury, serdecznie zaprasza na spektakl taneczno-teatralny „Szukając Siebie”.

 

Tematem spektaklu jest historia młodego chłopca zagubionego w codziennym świecie. Nastolatek uzależniony jest od świata wirtualnego, przez co całymi dniami przesiaduje samotnie przed komputerem i telewizorem. Brak jakichkolwiek zainteresowań powoduje wewnętrzną pustkę i rozdarcie, w momencie wyjścia na podwórko (do rzeczywistości), chłopiec nie potrafi się odnaleźć wśród normalnie funkcjonującego społeczeństwa. Na ulicy poznaje grupy, które prezentują różne wartości, dobre i złe.

Tańcząca młodzież poruszy problemy młodych ludzi, z którymi styka się większość nastolatków w obecnych nam czasach. Dlatego warto przyprowadzić na ten spektakl dziecko, aby pokazać alternatywę świata wirtualnego, jak i również samemu obejrzeć widowisko, aby głębiej zrozumieć i przemyśleć problemy, z jakimi stykają się młodzi ludzie.

To, co robimy w danej chwili ma wpływa na naszą przyszłość, nie prześpijmy całego życia tak jak główny bohater!!!

W spektaklu zobaczymy taniec współczesny, breakdance oraz hip-hop dance przepleciony działaniami teatralnymi. Narratorem w naszym spektaklu są raperzy, którzy po przez swoje rymy wprowadzą nas w nastrój całego spektaklu. Za reżyserię i choreografię odpowiedzialni są: Katarzyna Rakowska i Piotr Frąckiewicz.

 

Spektakl wystawiamy

27 lutego, godz. 20:00

2 marca, godz. 10:30 i 12:00

Sala kinowo-widowiskowa Kętrzyńskiego Centrum Kultury, ul Sikorskiego 24 A

Bilety w cenie 5 PLN do nabycia w kasie Kina „Gwiazda”