BILARD mini

13-15 marca będziemy gościć najlepszych polskich i litewskich bilardzistów w ramach cyklu trzech imprez, które odbędą się w Bałtyckim Centrum Bilardowym kętrzyńskiej Hali Mistrzów.

W piątek 13 marca o 18.00 rozegrany zostanie mecz towarzyski Polska – Litwa.

W sobotę 14 marca w godzinach 8.30-9.15 odbędzie się rejestracja uczestników Grand Prix Polski w Pool Bilardzie Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR oraz Mistrzostw Polski w Karambol 3-Bandy, a o godzinie 10.00 rozpoczną się pierwsze starcia pomiędzy bilardzistami.

Lista uczestników startowych:

  1. Radosław Babica – Nosan Kielce,
  2. Karol Skowerski – Nosan Kielce,
  3. Michał Turkowski – Nosan Kielce,
  4. Tomasz Kapłan – Nosan Kielce,
  5. Jan Niewęgłowski – I do ślubu Kielce,
  6. Wojciech Tucholski – Kołobrzeg,
  7. Jacek Tucholski – Kołobrzeg,
  8. Piotr      Kudlik- Lp Metal Fach Sokółka
  9. Marek    Kudlik – Lp Metal Fach Sokółka
  10. Krystian Piekarski- Lp Metal Fach Sokółka
  11. Konrad  Piekarski- Lp Metal Fach Sokółka
  12. Jacek     Jarno- Lp Metal Fach Sokółka
  13. Piotr      Rygasiewicz- Lp Metal Fach Sokółka
  14. Mateusz Robiński- Hades Poznań,
  15. – Kamil Chiliński      – Gołdap
  16. – Miłosz Krętowski   –  Gołdap
  17. – Mariusz Trzasko    –  Gołdap
  18. Arkadiusza Macioł – Allinone Mikołów,
  19. Daniela Macioł – Nosan Kielce
  20. Mateusz Śniegocki – Konsalnet Warszawa,
  21. Krystian  Kosik – SKB Mrągowo,
  22. Łukasz DROŻDŻ – Giżycko
  23. Piotr Ostrowski – Duet Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
  24. Żelasko Norbert Arkadia Tczew,
  25. Krzysztof Majkowski, Semafor Warszawa
  26. Maciej Grzegorz Lesiak, Semafor Warszawa,
  27. Piotr Świerszcz, Semafor Warszawa
  28. Konrad Modrzejewski SB Wloclawek,
  29. Grzegorz Modrzejewski SB Włocławek,
  30. Pawel Zalewski – Przyprawy Świata Gdynia,
  31. Adriana Śledziewskiego MKS MOSiR Kętrzyn
  32. Andrzej Winogradow – Green Club Gdańsk,
  33. Patryk Statkiewicz – Green Club Gdańsk,
  34. Michał Muklewicz – Green Club Gdańsk,
  35. Dawid Jędrzejczak– Green Club Gdańsk,
  36. Dawid Tonojan – MKS MOSIR Kętrzyn
  37. LASOTA KRZYSZTOF, – MKS MOSIR Kętrzyn
  38. LASOTA GRZEGORZ – MKS MOSIR Kętrzyn
  39. KAMIL SUSZCZŃSKI- MKS MOSIR Kętrzyn
  40. Wiktor Zieliński – Hades Poznań,
  41. Adam Mścisz – Zakręcona Bila Poznań.
  42. Marcin Kubalski – Konsalnet Warszawa,
  43. Mateusz Stefanczyk  – Idoslubu.pl Kielce,
  44. Bartosz Bieńkowski- -Jędrzejow ,
  45. Mariusz Skoneczny – Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.
  46. Kinga Pietrzak – UKS 13 Joker Tomaszów Maz.
  47. Wojciech Sroczyński – Hades Poznań,
  48. Krystiana Ćwikła. – Hades Poznań,
  49. Radosław Szagun- MOSiR Kętrzyn
  50. Damian Ejmont – MOSiR Kętrzyn
  51. Mateusz Sząszor- Limonare Arkadia Tczew
  52. Kamil Sząszor- Limonare Arkadia Tczew
  53. Michał Stojałowski-  Limonare Arkadia Tczew
  54. Norbert  Żelasko-  Limonare Arkadia Tczew
  55. Marcin Ormianin- Aftex Gambit Tczew
  56. Łukasz Borys – Aftex Gambit Tczew
  57. Maciej Szweda – Aftex Gambit Tczew
  58. Jakub Zduńczyk – Aftex Gambit Tczew
  59. Grzegorz Ulewicz – SKB Mrągowo
  60. Sebastian Batkowski – Frame Łódź,
  61. Wojciech Janosz, Allinone Mikołów.
  62. Jerzy Regieli- Allinone Mikołów,
  63. Kasparas Rimselis –Litwa,
  64. Pijus Labutis – Litwa,
  65. Gintaras Petrovas- Litwa,
  66. Saulius Saulėnas – Litwa,
  67. Jacek Walter – Amnezja Kalisz
  68. Arkadiusz Giernalczyk – Amnezja Kalisz
  69. Cezary Jarosz – UKS Bila Zduny
  70. Karol Wiatrak – UKS Bila Zduny
  71. Adam Pługowski – UKS Bila Zduny
  72. Andrzej Guzanowski- Semafor Warszawa,
  73. Mieszko Fortuński – EGR Folie Bieruń DSB Lubin
  74. Konrad Juszczyszyn – EGR Folie Bieruń DSB Lubin
  75. Kamil Gmur -– EGR Folie Bieruń DSB Lubin
  76. Marcel Fortuński   – EGR Folie Bieruń DSB Lubin,
  77. Henrikas Strolis – Litwa,
  78. Mindaugas Salkauskas – Litwa,
  79. Mantas Nedzvieckas – Litwa,
  80. Filip Biesek – MAXIMUS Bydgoszcz
  81. Ewa Bąk – Tarnów,
  82. Maciej Zieliński- Bydgoszcz
  83. Karol Zieliński -Bydgoszcz
  84. Daniel Cywiński – Bydgoszcz
  85. Przemysław Markowski – Elida Białystok,
  86. Karol Łupiński – Elida Białystok,
  87. Tomasz Bogdanowicz -– Elida Białystok,
  88. Harytuan Sahakyan – – Elida Białystok,
  89. Krzysztof Tymiński- – Elida Białystok,
  90. Krzysztof Aftka – Arkadia Tczew,
  91. Wojciech Trajdos – Konsalnet Warszawa ,
  92. Jakub Koscielniak – Hades Poznań,
  93. Kacper Konkel – Green Club Gdańsk,
  94. Tomasz Krysztofik – Green Club Gdańsk,
  95. Krzysztof Wodecki – Green Club Gdańsk,
  96. Andrzej Pakuła – Green Club Gdańsk,
  97. Wojciech Zosiuk – Green Club Gdańsk,
  98. Mateusz Kur – Green Club Gdańsk,
  99. Wojciech Szewczyk – Konsalnet Warszawa,