capitolmaly“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie!
A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.
Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!
Zapraszamy na spektakl „Kiedy kota nie ma…” Teatru Capitol z Warszawy, 20 lutego 2016 r. o godz.18.00 do hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Kętrzynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 A.
Bilety w cenie 70 zł można nabyć w kasie kętrzyńskiego kina „Gwiazda” , codziennie w godz. 14-21.00 , oraz w sprzedaży internetowej pod adresem: http://teatrcapitol.biletyna.pl/event/view/id/26154

Obsada:
Katarzyna SKRZYNECKA/ Violetta ARLAK
Anna GORNOSTAJ/ Maja BAREŁKOWSKA
Jacek LENARTOWICZ/ Piotr CYRWUS
Wojciech WYSOCKI/ Piotr ZELT
Zofia ZBOROWSKA/ Aleksandra GRZELAK
Marta WIERZBICKA/ Aneta ZAJĄC
reżyseria ANDRZEJ ROZHIN
scenografia i kostiumy JOANNA PIELAT – RUSINKIEWICZ
przekład KLAUDYNA ROZHIN