teatr-przy-stoliku-12-2016-maly

Kętrzyńskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie im. Arno Holza dla Porozumienia Polsko – Niemieckiego zapraszają do Teatru Stolikowego.
Spektakl WSZYSTKO O KOBIETACH
Czytają: Agnieszka Castellanos-Pawlak, Alicja Kochańska, Wiesława Szymańska 

Słodko-gorzka, znakomicie skomponowana komedia najwybitniejszego współczesnego dramaturga chorwackiego, laureata prestiżowej nagrody „Central Europan Time” przyznawanej autorom z Europy Środkowej,Miro Gavran .
Jest to historia 15 kobiet w różnym wieku, z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami nierzadko naznaczonymi bólem, zdradą, zazdrością czy odrzuceniem.
3 aktorki  grają zarówno dziewczynki z przedszkola, jak kobiety biznesu, doświadczone żony i matki, a także… staruszki z domu opieki. Ich losy, choć odmienne, w jakiś szczególny sposób łączą się, tworząc portret zbiorowy kobiety z jej odwieczną potrzebą akceptacji, przyjaźni i miłości.

Zapraszamy na Teatr przy stoliku już 5 grudnia 2016 r. o godz.18.00 do Galerii Kętrzyńskiego Centrum Kultury, a po bezpłatne wejściówki na to wydarzenie od 29 listopada do kasy kina “Gwiazda”. Ilość miejsc ograniczona.