karolak

 

Muzyczna odsłona jednego z najbardziej popularnych aktorów w Polsce, znanego min.z serialu „Rodzinka pl”; „39 i pół” czy filmów „Listy do M. ”; „Śniadanie do łóżka”; ”Testosteron” i wielu, wielu innych.
Tomasz Karolak i Pączki w tłuszczu to zespół , który powstał w 2013 roku, a tworzą go dwaj panowie – Tomasz Karolak i Bartek Miecznikowski, którzy na swych koncertach porywają do zabawy całą publiczność.
Ten pierwszy – aktor, muzyk, showman, dyrektor teatru IMKA, człowiek, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Od dawna realizuje swoją muzyczną pasję. W  serialu „39 i pół” gdzie zgrał główną rolę , zaprezentował również swoje wokalne umiejętności śpiewając utwór „Zabiorę Cię”. Aktor był także jurorem programu Jak Oni Śpiewają, gdzie mogliśmy podziwiać wokalne umiejętności znanych osób. Jako leader posiada ogromny dar porywania publiczności.
Bartek Miecznikowski – gitara, drugi wokal. W zespole, oprócz gry na gitarze, zajmuje się komponowaniem utworów. Obecnie na stałe współpracuje m.in. z Robertem Chojnackim, Honoratą „Honey” Skarbek, Bartkiem Królem i
grupą Jeden Osiem L. Jako muzyk sesyjny nagrywał także m.in. z grupami Magma, Zdobywcy Pewnych Oskarów, Superpuder, Agnieszką Włodarczyk, Jayem Delano i Nowatorem.
Gorąco zapraszamy na koncert Tomasza Karolaka z zespołem Pączki w Tłuszczu!
Miejsce: Amfiteatr w Kętrzynie
Termin: 20 sierpnia 2016 r.
Godzina: 20.00
WSTĘP WOLNY!