2017-01-27-kolej-w-miniaturze

 

Warsztaty modelarstwa kolejowego

Warsztaty modelarstwa kolejowego to niezwykła gratka nie tylko dla miłośników pociągów. Jeśli pragniecie pod okiem doświadczonych modelarzy stworzyć własną makietę kolejową, to w dniach 27-29 stycznia musicie odwiedzić Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ul. Pocztowej 13.

Warsztaty modelarstwa kolejowego, które będą się odbywały w dniach 27 – 29 stycznia 2017 r. w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie przy ul. Pocztowej 13 będą zwieńczeniem wystawy autorstwa Pawła Wagnera „Kolej w krajobrazie Mazur”.

– Pod okiem doświadczonych modelarzy, którzy przyjadą do nas z Torunia i Warszawy będzie można zbudować własną dioramę. Dodatkową atrakcją będzie pokaz działania makiety kolejowej – miniaturowego świata z 20 metrami torów, trzema jeżdżącymi pociągami i otoczeniem stylizowanym na lata 70. ubiegłego wieku – informuje Paweł Wagner.

Zatem nie ma co zwlekać. Już teraz zgłoś swój udział w bezpłatnych warsztatach i stwórz własny świat kolei. Możesz to zrobić osobiście przychodząc do Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” przy ul. Pocztowej 13, telefonicznie (0 89) 752 35 08 lub e-mailem: kontakt@czerwonytulipan.ketrzyn.pl

Czekamy na was w piątek i sobotę w godzinach 10-18 oraz w niedzielę w godzinach 10-14.