aja 2020-  Majówka w klimatach PRL-u.  Tak dawniej spędzało się wolny czas!

2 maja 2020 – Holi Święto Kolorów, koncert Viki Gabor

Będziemy na Państwa czekać 1 maja już od godziny 14.00 w kętrzyńskim amfiteatrze , gdzie najmłodsi będą mogli uczestniczyć w grach, konkursach i zabawach rodem z PRL-u, zagramy w kapsle, w gumę,  poskaczemy na skakance, kółko i krzyżyk ,nie zabraknie również „Bazarku” (Pchli Targ) na którym będzie można znaleźć nowsze lub starsze przedmioty codziennego użytku.
Mamy nadzieję, że tłumnie zjawicie się w kętrzyńskim amfiteatrze 1maja 2020 r. i wspólnie cofniemy się do czasów epoki musztardówek, plisowanych spódnic, dresów z kreszu i muzyki, do której noga sama porywa się do tańca!

Pamiętajcie – tego dnia przychodzimy przebrani! Mile widziane stroje bądź elementy garderoby, nawiązujące do wspomnianych czasów, najlepsze przebranie zostanie nagrodzone. Podczas PRL-owskiej „Majówki” nie zabraknie też muzycznych wrażeń. Tuż po godzinie 18:00 rozpocznie się koncert grupy Winyl Band w programie zatytułowanym ”Za czym kolejka ta stoi”. Polskie hity lat 60, 70, 80 to najlepsza rozrywka i super zabawa dla publiczności w każdym wieku, a przy okazji muzyczna podróż w czasy PRLu. W programie utwory m.in.: Karin Stanek, Maryli Rodowicz, Małgorzaty Ostrowskiej, grupy Perfect, Anny Jantar czy Czesława Niemena.

Można słuchać, można tańczyć, można nawet śpiewać podczas 90 minut wspaniałej zabawy, wystarczy spędzić z nami dzień i wieczór 1 maja
w amfiteatrze, dzięki tej plenerowej imprezie przeniesiemy się  w czasie i na chwilę wrócimy do lat 60 –tych, 70-tych,80-tych  minionego wieku.

Obywatele – dajcie dobry przykład młodzieży i przybywajcie tłumnie! Nie możecie tego przegapić!

2 maja natomiast będzie kolorowo i muzycznie. Holi Święto Kolorów w ramach największej i oficjalnej trasy  ponownie odwiedzi Kętrzyn!
Od godziny 14.00  parking przy kętrzyńskim amfiteatrze zamieni się w  najbardziej kolorowy festiwal roku! Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi. Baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJów. Wstęp Bezpłatny!!!!!

Należy jednak zachować siłę i energię na wieczorny koncert w amfiteatrze, kiedy to na naszej kętrzyńskiej scenie pojawi się Viki Gabor , zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 , która piosenką „Superhero” zrobiła ogromne wrażenie na widzach i jurorach z całej Europy, dając Polsce status pierwszego kraju w historii, który wygrał ten konkurs drugi rok z rzędu.

Również Kętrzyn drugi rok z rzędu na Kętrzyńskiej Majówce gościć będzie zwyciężczynię Eurowizji Junior , bo przecież wszyscy doskonale pamiętamy ubiegłoroczny koncert Roksany Węgiel – laureatki tego Festiwalu z 2018, który mimo chłodnego majowego wieczoru zgromadził tłumy fanów w amfiteatrze.

Co powinniśmy wiedzieć o Viki Gabor , która reprezentowała nasz kraj podczas historycznego Konkursu Piosenki dla Dzieci?
Dziewczyna idzie w ślady wspomnianej Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, czy też grupy 4Dreamers , którzy po zakończeniu The Voice Kids wkroczyli z hukiem na muzyczny rynek. Wiktora ma 12 lat, urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, niedawno zamieszkała z rodziną w Polsce. Jest pochodzenia romskiego, wzrasta w środowisku, gdzie tradycje muzyczne i kulturowe są przekazywane z pokolenia na pokolenie, muzyka jest obecna w jej życiu od zawsze, cała jej rodzina jest muzykująca.

Piosenka Ramię w ramię w wykonaniu Viki Gabor i Kayah to niepodważalny hit 2020 roku. Utwór, jak i teledysk, zyskują coraz większe grono sympatyków, których  marzeniem byłoby usłyszeć ten kawałek na żywo. Okazja do tego  nadarza  dla Państwa już 2 maja 2020 w Kętrzynie,  podczas koncertu Viki Gabor w kętrzyńskim amfiteatrze o godz.20.00, bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży, dostępne codziennie w kasie kina „Gwiazda” oraz na stronie internetowej biletyna.pl .

Czy masz jeszcze wątpliwości, że to właśnie z nami chcesz spędzić majowy weekend? Już dziś gorąco zapraszamy wszystkich 1-2 maja 2020 r. do wspólnej zabawy w Kętrzynie! Przybywajcie!!!!!