Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS” czyli Babski Kabaret na który już dziś zapraszamy Państwa 3 sierpnia na godz. 19.00 do kętrzyńskiego amfiteatru (wstęp wolny!!). To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o
teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).
Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę. Super GWIAZDY!!! Porcja ogromna humoru podana widzom subtelnie, finezyjnie, w niezwykle wysmakowany sposób. Artystki z najwyższej półki! Najukochańsze i
nigdy niezapomniane! Cudowny nastrój, każdy widz zauważy, iż to jest prawdziwa sztuka i zawsze będzie na czele. Prawdziwe GWIAZDY z „Old Spice Girls” świecą blaskiem prawdziwego talentu, a nie światłem odbitym, gorąco polecamy i zapraszamy 3 sierpnia do kętrzyńskiego amfiteatru.