Kompleks Rekreacyjno-Sportowy „Kętrzynianka”

W okolicy jeziorka miejskiego, Stada Ogierów i Amfiteatru znajduje się kompleks rekreacyjno-sportowy, gdzie odwiedzający mogą aktywnie spędzić czas wolny. Główną atrakcją dla miłośników sportów wodnych jest nowoczesny kompleks basenów, w skład którego wchodzą dwa baseny: sportowy i rekreacyjny oraz mini basenik dla dzieci. Baseny uatrakcyjnione zostały zjeżdżalnią, biczami, gejzerami i szerokim wachlarzem masaży wodnych.
Zwolennicy tenisa na terenie obiektu do dyspozycji mają wysokiej jakości korty ziemne. Dwa na otwartej przestrzeni oraz dwa zadaszone, dzięki czemu korzystać można z nich niezależnie od pogody. Dla początkujących przygotowana jest ścianka do ćwiczeń z obszernym wybiegiem. Korty wyposażone są w trybuny z odpowiednią liczbą miejsc, co stwarza możliwość rozgrywania zawodów.
Miłośnicy spokojniejszego spędzania wolnego czasu mogą skorzystać z pola do minigolfa, w skład którego wchodzi osiemnaście stanowisk o różnych stopniach trudności. Udostępnione dla wszystkich odwiedzających są także boiska do gier zespołowych o różnych nawierzchniach. Zagrać można w piłkę siatkową, piłkę siatkową plażową oraz koszykówkę. Atrakcją dla najmłodszych jest kącik bogato wyposażony w zabawki.

Kętrzynianka

Lokalizacja:

ul.Szpitalna 1, Kętrzyn

Godziny otwarcia:

pon-nd: 10.00-21.00,

Więcej informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji