Z przyczyn niezależnych od Kętrzyńskiego Centrum Kultury koncert zespołu BOYS, planowany na 30 czerwca w kętrzyńskim amfiteatrze, decyzją Agencji Viva Art Music, Organizatora wydarzenia został odwołany.
Bilety zakupione w kasie Kina Gwiazda podlegają zwrotowi.
Za utrudnienia przepraszamy.

30 czerwca na scenie kętrzyńskiego amfiteatru wystąpi kultowy zespół disco polo BOYS, support Casanova.
Na stronie biletyna.pl możemy przeczytać: ‘Zespół Boys, z Marcinem Millerem na czele, powstał w 1991 r. Początki zespołu nie były łatwe, panowie grali na pożyczonym sprzęcie, czasem nawet robionym własnoręcznie. Dzięki zapałowi i chęci rozwoju chłopaki z zespołu Boys odnieśli niebywały sukces. Szybko stali się znani i lubiani.

Pierwsze koncerty dawali na weselach, imprezach organizowanych w małych miejscowościach. 
Pierwszy album – „Dziewczyna z marzeń” – nagrali w garażu. Znalazł się na nim wielki przebój muzyki disco polo „Wolność”. Kolejne utwory zespół nagrywał już w profesjonalnych studiach nagraniowych. Po nagraniu kaset „Usłysz wołanie” i „Współne inicjały” kaseta „Miłość jak wiatr” zapewniła zespołowi pierwsze miejsca na listach przebojów. W czerwcu 1996 roku zespół wydał płytę zatytułowaną „Łobuz i drań” i od tego momentu stali się najwyżej ocenianym zespołem z gatunku dico polo.

Zespół Boys przez minione 20 lat zdobywał różne nagrody. Zdobył 5 platynowych płyt i 2 złote. W 1995 roku w Opolu, jako jedyna grupa disco polo, otrzymali nagrodę od TVP . W 1997 i 2001 r. na festiwalu w Ostródzie boysband zajął 1. miejsce i zdobył nagrodę publiczności.’
Bilety do kupienia w kasie kina Gwiazda, na stronach biletyna.pl oraz kupbilecik.pl