WRACAJĄ DNI MIASTA! W Kętrzynie świętować będziemy od 5-7 lipca 2019 r. To będą trzy dni pełne muzyki, humoru oraz atrakcji dla najmłodszych . Placu Zabaw przy ul. Kajki zamieni się w miasteczko zapełnione atrakcjami dla całych rodzin, nie zabraknie dmuchanych zamków i trampolin, waty cukrowej , namiotów tematycznych, , wszystko dostępne bezpłatnie od godziny 14-tej do 20-ej .

Wieczorem zaprosimy Państwa do kętrzyńskiego amfiteatru na muzyczną ucztę w towarzystwie najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej estrady.

5 lipca 2019 r. , obchody Dni Miasta rozpocznie kolorowy korowód mieszkańców (godz. 18.30), który wyruszy z parkingu przy rondzie Jana Pawła II i przejdzie ulicami miasta do kętrzyńskiego amfiteatru gdzie nastąpi oficjalne rozpoczęcie obchodów Dni Kętrzyna.

Kto zagra dla nas podczas Dni Miasta?

W piątek rozpoczniemy wspólną zabawę w amfiteatrze o godzinie 19.00 koncertem polskiego zespołu bigbitowego Czerwone Gitary, który od blisko 55-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami, a ich przeboje jak chociażby : „No bo ty się boisz myszy”, „Ciągle pada”, „Płoną góry, płoną lasy” śpiewa już trzecie pokolenie Polaków .

Kolejną gwiazdą piątkowego koncertu będzie Andrzej Piaseczny ,charyzmatyczny artysta obdarzony nieprzeciętnym, ciepłym głosem , który w ciągu kilku lat stał się czołową postacią krajowej sceny muzycznej. Dziś Andrzej Piaseczny należy do czołówki polskich wokalistów i autorów tekstów specjalizujących się w szeroko pojętej muzyce pop. Gospodarzami piątkowego wieczoru, będą Grzegorz Halama oraz Mariusz Korpoliński, którzy również towarzyszyć nam będą w sobotni wieczór .

Tego dnia na scenie królować będzie min. Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem , oraz zespół HAPPYSAD , który powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej i od lat jest jednym
z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Nie mamy wątpliwości, że będzie to występ gorąco przyjęty przez kętrzyńską publiczność.

Niedziela natomiast zapowiada się bardzo rodzinnie. Rozpoczniemy ją o godz.16.00 propozycją dla najmłodszych mieszkańców Kętrzyna , muzycznym Show dla dzieci w wykonaniu grupy Tulinki Band Show . Tulinki, czyli śpiewające pluszowe gwiazdy z telewizji, które jeżdżą po Świecie, zawitają do Kętrzyna aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tulinkowe nutki.

Obchody Dni Miasta zakończy muzyczno- taneczne show w wykonaniu Stefano Terrazzino, włoskiego tancerza, aktora i wokalisty, który przybliży nam kulturę włoską i podzieli się radością płynącą z tańca
i muzyki . Przekonani jesteśmy, że skradnie serca publiczności , szczególnie płci pięknej.

 

Bądźcie z nami 5-6-7 lipca podczas obchodów Dni Kętrzyna, zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu! Zbierzcie znajomych, rodzinę, dobre humory i bawmy się wspólnie przez całe trzy dni!!!