DWADZIEŚCIA LAT MINĘŁO !
Studio Wokalne SUKCES właśnie 20 lat temu rozpoczęło działalność w Mrągowie.
Tak wspomina początki założycielka i kierownik artystyczny Studia Wokalnego SUKCES, wokalistka zespołu Alibabki, Agata Dowhań .

„Dobrze pamiętam te początki! Nie było łatwo! Ale cóż mówi się, że to ,co łatwe, to nic nie warte.
Z tą sentencją w głowie zabrałam się z mega energią do zarejestrowania niepublicznej placówki kulturalnej w Ministerstwie Kultury i …. rozpoczęłam nowy etap w życiu. Pożegnałam się na dobre ze sceną jako wokalistka, a zajęłam się przekazywaniem swoich doświadczeń uzdolnionym dzieciom i młodzieży. Przez cały ten twórczy czas zależało mi na tym, aby efekty edukacji wokalnej były prezentowane publicznie i aby przyjmowały różne formy. Tak więc niejako z potrzeby chwili stawałam się animatorką kultury. Pod auspicjami Studia Wokalnego SUKCES powstawało wiele mniejszych lub większych koncertów, muzycznych widowisk, letnich warsztatów, konkursów a także wiele występów telewizyjnych, wywiadów radiowych, nagrań studyjnych i płyt.”

Przyszedł czas na JUBILEUSZ 20-LECIA SUKCESU w Kętrzynie.

Termin: 19.08.2018r. , godz. 18.00
Miejsce: Amfiteatr w Kętrzynie przy ul. Kajki 2
Serdecznie zapraszamy wszystkich, sympatyków zespołu SUKCES oraz dobrej , polskiej muzyki na koncert w Kętrzynie. Będzie wesoło, będzie rodzinnie, wstęp wolny!!!