Jak sprawić, aby wszystkie chwile spędzone w Kętrzynie zostały z wami na dłużej? Wystarczy zamknąć je w przedmiocie. Przedmiocie, który po jednym spojrzeniu przywoła najlepsze wspomnienia.

Każdy z nas pamięta ten dreszczyk emocji podczas kupowania pamiątek z pierwszych kolonii i obozów, na które jeździło się bez rodziców. Odliczanie drobnych z kieszonkowych, wybór tej jedynej, niepowtarzalnej pamiątki, a na koniec radość w oczach obdarowanego. Uwierzcie nam – z tego się nie wyrasta. A kupno pamiątki z wakacji jest jednym z najważniejszych punktów podróży. Naszym celem jest skomponowanie takiej oferty, która będzie odpowiedzią na potrzeby każdego, kto poszukuje prezentów zarówno dla rodziny, przyjaciół, jak i dla samego siebie.

Często nie wyobrażamy sobie poranka bez kawy czy herbaty, ale już na pewno nie bez ulubionego kubka. Ta krótka chwila z „napojem bogów” to nasz mały, codzienny rytuał, ale bez którego dzień byłby jakiś… pusty. Z Kętrzyna do domu możesz zabrać niepowtarzalny kubek z logo miasta i przekonać się, że w nim poranna kawa smakuje najlepiej.

Kubek

Mimo coraz większej mody na bycie paperless, nie poznaliśmy jeszcze nikogo komu udałoby się to w pełni. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na to, co piszemy ale czym piszemy. Jeżeli używamy rzeczy, które lubimy i przypominają nam mile spędzone chwile na wakacjach, codzienne obowiązki sprawiają nam większą przyjemność. Daj sobie szansę polubić nasze ołówki i długopisy.

Długopisy Ołówki

Ludzie to bardzo sentymentalne istoty. Używamy rzeczy, z którymi trudno nam się rozstać, zyskują one nowego znaczenia, okazują się być czymś więcej, niż tylko starą technologią. I tak jest z Pendrive’ami. W dobie dostępności chmur na dane nadal nie możemy się z nimi rozstać. A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym? Pendrive z logo Kętrzyna, który za każdym razem przypomni wam mile spędzone chwile w naszym mieście to idealne rozwiązanie.

USB

Niemal każda lodówka w Polskim domu ozdobiona jest magnesami z podróży. Co może być wspanialszego niż smakowity kąsek wyciągnięty z lodówki a przy okazji powrót do wakacyjnych wspomnień z Kętrzyna? Nie możesz wyjechać z Kętrzyna bez magnesu! Twoja lodówka bez niego będzie pusta.

Magnesy

Żeby na co dzień zatrzymać choć cząstkę tego co widzieliście, zasmakowaliście i doświadczyliście w naszym mieście wystarczy do kluczy dopiąć smycz z logo Kętrzyna.

Smycz

Nie lada gratka dla kolekcjonerów. Wpinka z herbem miasta będzie się dobrze prezentowała zarówno przy garniturze, torbie czy plecaku jak i w pamiątkowych albumach.

Pinsy

Nie ma cenniejszej pamiątki z wakacji niż ta wykonana ręcznie przez lokalnych artystów. Przedmioty unikatowe, posiadające dusze są coraz bardziej doceniane nie tylko przez turystów. U nas znajdziecie prace artystów znanych nie tylko w kręgu lokalnym ale również światowym tj. Firma produkująca szkło i ozdoby choinkowe Doroszko czy Manufaktura ceramiki Vaisnori. Znajdziecie u nas również produkty ręcznie wykonane przez mieszkańców Kętrzyna, a także przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.

bombki3 IMG_3461dzwonek i gwizdekKafle Wajsznorykubki glinianePieczęć glinianaButelka herbHerb-drewnoKoguty-drewno