Muzyka i dobre towarzystwo to propozycja Kętrzyńskiego Centrum Kultury na czwartkowy zimowy wieczór w kinie Gwiazda, podczas którego wystąpią lokalni artyści: Krystyna Łożyńska, Włodzimierz Chmal, Michał Kasperowicz i Piotr Stanulewicz.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych koncertem 17 stycznia na godz.18.00 do sali kinowo -widowiskowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury, wstęp wolny!

Krystyna Łożyńska od najmłodszych lat kocha muzykę, taniec i poezję. Można powiedzieć, że są to trzy dziedziny jej zainteresowań, które wzajemnie się uzupełniają, przenikają, stanowią inspirację i wyznaczają kierunek jej rozwoju muzycznego i duchowego. Muzyka płynie dobrem dla innych – takie też przesłanie ma repertuar Krystyny, który wybiera bardzo uważnie i zgodnie ze swoimi wartościami. Swój warsztat wokalny doskonali w Studio Wokalnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu pod kierunkiem animator kultury p. Beaty Kilanowskiej.
Szczęśliwie zbiegły się drogi muzyczne Krystyny i Włodka, których połączyły podobne gusty muzyczne i tzw. „porozumienie dusz”, co zaowocowało kilkoma wspaniałymi duetami.

Włodzimierz Chmal, adept studia wokalnego „SUKCES” w Mrągowie, uczestnik popularnych , muzycznych programów telewizyjnych :”Droga do gwiazd” w TVN i „Szansa na sukces” w TVP1. Pasję śpiewania rozwija podobnie jak Krystyna, pod czujnym okiem Beaty Kilanowskiej w Studio Wokalnym Miejskiego Domu Kultury w Reszlu.

Michał Kasperowicz – ma na swoim koncie kilkanaście nagród i wyróżnień
Ogólnopolskich Festiwali Wokalnych. Jest wychowankiem Studia Wokalnego
Sukces oraz Studia Inicjatyw Twórczych. Na swoim koncie ma współpracę
z wieloma muzykami m.in. Filipem Rychcikiem, Antkiem Smykiewiczem, Mietkiem Szcześniakiem, Patrycją Malinowską, Pawłem Izdebskim czy Mateuszem Krautwurstwem. Obecnie wraz z Sebastianem Bednarczykiem pracuje nad autorskim materiałem, który będzie mishmashem popowej melodyjności, rockowych gitar i funkowego brzmienia. Na swoim koncie ma nagrane dwa studyjne utwory: „No co” z zespołem Porn Stars oraz „Sweet People” przy akompaniamencie Tomasza Kolendy.

YOUTUBE:

 

Piotr Stanulewicz – pochodzi z Mrągowa a od kilku lat mieszka w Kętrzynie. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w Studio Wokalnym Sukces prowadzonym przez Agatę Dowhań i Mariusza Garnowskiego. Jego basowa barwa głosu wzbogacała mrągowskie chóry: Spe Gaudentes oraz Schola Vocale. Piotr jest laureatem min. Festiwalu Młodych Wykonawców Piosenki w Kętrzynie oraz Festiwalu Piosenki Papieskiej i Religijnej organizowanych przez Kętrzyńskie Centrum Kultury.Wielokrotnie uświetniał swoim głosem różnorodne wydarzenia kulturalne organizowane w Kętrzynie oraz rodzinnym Mrągowie, uwielbia śpiewać i wciąż rozwija swój muzyczny talent.