Już za chwilę zaczynamy dłuuugi majowy weekend. Jeżeli nie mają Państwo jeszcze planów i postanowiliście pozostać w Kętrzynie (a warto), to już dziś gorąco zapraszamy wszystkich 4-5 maja do kętrzyńskiego amfiteatru na Majowy Piknik Rodzinny. Będziemy na Państwa czekać 4 maja już od godziny 12.00 na placu zabaw przy kętrzyńskim amfiteatrze , gdzie najmłodsi będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach rodzinnych przygotowanych przez firmę QTEAM  . W strefie animacji nie zabraknie dmuchańców, atrakcji cyrkowych, strzelania z łuku i wspólnej zabawy z animatorami.


Zwieńczeniem tej majowej soboty, będzie koncert młodej , ale już wyjątkowo docenionej w Polsce
i na świecie, młodej wokalistki – Roksany Węgiel, zwyciężczyni I edycji the Voice Kids oraz zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci , na który zapraszamy Państwa do kętrzyńskiego amfiteatru o godz.19.30.

W nocy po tylu atrakcjach wszyscy odpoczywamy, aby w niedzielę 5 maja ponownie wrócić pełni sił do amfiteatru o godz.14.00 i wziąć udział min. w warsztatach pizzy (mniam) oraz przygotowanym festiwalu baniek mydlanych, które tak bardzo kochają nie tylko najmłodsi. Natomiast około godz. 16.30 wszyscy będziemy mogli spalić kalorie w tańcu, podczas koncertu szantowego zespołu Wodny Patrol .

Wstęp wolny, atrakcje bezpłatne, potrzebna tylko Państwa obecność, dobre humory oraz piękna pogoda. Serdecznie zapraszamy 4 i 5 maja do kętrzyńskiego amfiteatru!!!!