Jeszcze do niedawna promowano hasło „WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA”, ale w obecnie panującej sytuacji na całym świecie, niestety  trochę traci na wartości (co nie znaczy, że spacer z ukochanym psem lub wycieczka z rodzicami do lasu jest zabroniona –JEST WRĘCZ WSKAZANA!).
Wszyscy dziś jesteśmy zmuszeni do przewartościowania swojego życia ,wszelkich działań i na chwilę zmienić zasady postępowania, ale zmienić, a nie zamykać się.
Ludzkość się zatrzymała, ale nie czas, świat dalej jest dla nas i nasze życie,  jak i matki natury wciąż może być kolorowe i pozytywne, więc mamy dla  Was nowe wyzwania i propozycje na miarę obecnie obowiązujących zasad.
Zaistniała sytuacja nie pozwalana nam zaprosić Was do Kętrzyńskiego Centrum Kultury, spotykać się w grupach, ale chcemy wciąż być z Wami, dawać Wam namiastkę normalności, dalej szerzyć kulturę, rozwijać Wasze zainteresowania, podziwiać Wasze liczne talenty i dawać możliwości  kreatywnego rozwoju.
„Nie zamykaj się na kulturę- Zostań z nami ! Zaproś nas do domu!”, to nasz nowy pomysł na umilenie Wam czasu przez Naszych instruktorów (tęsknią bardzo za Wami!), którzy przygotowali nowy program zajęć na ten „nowy czas”. Spotykać będziemy się teraz w sieci, dla Was dzieciaki to pewnie  bardziej znane narzędzie rozrywki, dla Nas wyzwanie któremu chcemy sprostać, by dalej być z Wami na co dzień. Więc liczymy na wyrozumiałość, bo właśnie wchodzimy w nowe, niełatwe dla nas role, ale bez Was nie istniejemy!!
Na potrzeby kontaktu z Wami stworzyliśmy kanał wideo na popularnej platformie youtube.com – tam każdego dnia będą zamieszczane filmy zachęcające Was do działania.
(zapraszamy do zasubskrybowania kanału, aby na bieżąco otrzymywać wiadomości o wszystkich zamieszczanych filmach)
Pierwsza lekcja dziś o 17:00 -STARTUJEMY!!!!